STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 3-0 S.B. Elazığspor | Maç Sonucu | 17 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 3-0 S.B. Elazığspor | Maç Sonucu | 17 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 0-0 S.B. Elazığspor | İlk Yarı | 17 Eylül

bu holosko tam küme düşmemeye oynayan takım topcusu kapanan takımlara bi nane yiyemiyor rakıp buyuk olcak süreklı üstüne gelcekki holosko iş yapsın bu nedenle bıze habıre gol atıyor bu arada kata gogogo basladı :D

zaki ile murat birbirlerine giriyorlar top için , 2. yarı ikisi çıkıp feinduno ve sezer badur girerse elazığ puan alabilir, bu arada bilica tam bir saatli bomba olduğunu bu maç 3. kez gösterdi

Maçın temposu bizim maça göre çok daha iyi. Keşke bizim maçlar da böyle olsa. Rakibimizden çok üstün oluyoruz maçlarda, bu yüzden tempo bizim istediğimiz gibi oluyor ama sıkılıyorum ya, biraz daha güzel futbol oynamalıyız.

beyler bende su an 42 doldu 43 dakikadayiz bjk

sizde kacinci dakika?

Maçın temposu bizim maça göre çok daha iyi. Keşke bizim maçlar da böyle olsa. Rakibimizden çok üstün oluyoruz maçlarda, bu yüzden tempo bizim istediğimiz gibi oluyor ama sıkılıyorum ya, biraz daha güzel futbol oynamalıyız.

ne gerek var , yahu kazanalim yeter.

çarşamba gecesi çok tempolu bir maçın ardından kötü bir skor ortaya çıkarsa bu düşüncelerini değiştirirsin renktaş, biz rahat kazanalım da maçlar kağnı temposunda oynansın

Rakip takımların bizim seviyemizde olmadığı için.. :ka21:

biz rakibe göre oynuyoruz fazla kasmıyoruz antalya maçında kassak rahat 7 olurdu

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 0-0 S.B. Elazığspor | D.A | 17 Eylül

İki takımdan da nefret ediyorum, hayırlısı.

çarşamba gecesi çok tempolu bir maçın ardından kötü bir skor ortaya çıkarsa bu düşüncelerini değiştirirsin renktaş, biz rahat kazanalım da maçlar kağnı temposunda oynansın

Hayır değişmeyecek. Manchester United maçından alacağımız bi yenilgi sürpriz olmaz çünkü.

Rakip takımların bizim seviyemizde olmadığı için.. :ka21:

Biliyorum, bunu da yazdım zaten. Ama zevkli futbol oynamamız lazım. Bunu sadece zevk açısından istemiyorum. Salak salak pas yapmak bize bişey kazandırmaz, ama devamlı atak yaparsak sonraki maçlar için daha iyi taktik geliştirebiliriz. Nasıl iyi olduğumuzu, ofansta ne şekilde etkili olduğumuzu görebiliriz vs... Ofansif açıdan alternatiflerimizi görürüz yani. Şu anda "nasıl kilit açabiliriz" sorusunu sorsak kendimize "ee.. Amrabat var işte... Selçuk var" diyoruz. Amrabat şu ana kadar bizde kilit açabileceğini göstermedi. Selçuk yine gösterdi ama yetersiz. Selçuk yetersiz değil, alternatif yetersiz. Selçuk kitlendi mi takım durur.

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 0-0 S.B. Elazığspor | D.A | 17 Eylül

Hakem resmen elazığ ın penaltı+kırmızı kartını yedi sivok un pozisyonunda.

Üst Alt