STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 3-0 S.B. Elazığspor | Maç Sonucu | 17 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 3-0 S.B. Elazığspor | Maç Sonucu | 17 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 0-0 S.B. Elazığspor | İlk Yarı | 17 Eylül

biz rakibe göre oynuyoruz fazla kasmıyoruz antalya maçında kassak rahat 7 olurdu

Ya kasmak, kasmamak meselesi değil mesele anlamıyorsunuz. Bursa maçı mesela. Attık, geri yaslandık ve yedik. Tamam tempoyu düşür ama atak organizasyonlarına devam et, orta sahada saçma saçma paslaşmalar yapma.

Ya kasmak, kasmamak meselesi değil mesele anlamıyorsunuz. Bursa maçı mesela. Attık, geri yaslandık ve yedik. Tamam tempoyu düşür ama atak organizasyonlarına devam et, orta sahada saçma saçma paslaşmalar yapma.
Bunu antalya maçında 1-0 dan sonra yaptık ama Fatih hoca devre arasında uyarmış olacak ki 2. yarı bayağı tempolu hucum ettik,çok pas yapmadık yani.Hele 3.golden sonra ataklar ardı ardına geldi,diğer maçlardaki gibi pas yapabilirdik ama hucum yaptık.

Bunu antalya maçında 1-0 dan sonra yaptık ama Fatih hoca devre arasında uyarmış olacak ki 2. yarı bayağı tempolu hucum ettik,çok pas yapmadık yani.Hele 3.golden sonra ataklar ardı ardına geldi,diğer maçlardaki gibi pas yapabilirdik ama hucum yaptık.

Evet Antalya maçında daha iyiydi bu olay. Rakibin 10 kişi olmasının da etkisi olabilir belki. Atak organizasyonlarımızı geliştirmemiz lazım ama. Değişik rakiplere karşı değişik taktikler gerekebilir ve bizim pek fazla alternatif taktiğimiz yok ofansif açıdan [benim bildiğim]

ilk yarının son 5 dk sını izledim...

hakemin ikili bazı mücadelelerde BJK tan yana tavır koyduğunu düşünüyorum bu kısa sürede bile...

Evet sert fauller yaptı Elazığ ama son dk da ortasahada faullü bir şekilde Elazığlıdan çalınan topa devam demesi bile yetti bana...

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 0-0 S.B. Elazığspor | 2.Yarı | 17 Eylül

İkinci yarı başladı.

Batuhan çıktı Almeida oyunda...

---

2.05 lik ivesa o boyla gitsin elma armut toplasın anadoluda bence...

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Beşiktaş 1-0 S.B. Elazığspor | 2.Yarı | 17 Eylül

Necipin atılması gerekiyodu ilk yarıda, şimdi golü attı...

Şu tarz kalas kalecileri hiç sevmiyorum.

Necip gol attiysa BJKlilerden yeni Yaya Toure - Ballack gibi yakistirmalar bekliyorum . :)

fb de bjk de top oynamadan pozisyona girmeden duran topları iyi kullanarak gidiyorlar şu ana kadar. {hakemler de 3. bölgede kendini yere atan her büyük takım oyuncusuna faul çalarak çok güzel destek oluyor}

kayseri gene yeniliyor, bir kisi eksikler ayrica

bence bu sota tercihinden vazgecmezse kayseri, küme düsebilir

Üst Alt