STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül

Şu 8JK balonu sönsün de yeter artık. Adamlar antremanlarda sadece orta çalışıyor sanırım.

Cevap: Re: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül

Neden hazırlık maçında oynatılmi yor peki

yahu barosun öldügünü sende biliyorsun iste, neden oynatilmiyor ortada diyorum sana burak, elmander, umut ve hatta sercan varken bu ölü baros oynayamaz.

benim demek istedigim olay ise baros ve quaresma olayi farkli, ayni sey degil, neden ayni sey degil yukarida yazdim zaten.

ayrica barosu euro12 de izlemen yeterdi ne halde oldugunu görebilmek icin

Tek bir Fernandes ile götürüyorlar, deplasmanlarda bu adam yetmez.

yahu barosun öldügünü sende biliyorsun iste, neden oynatilmiyor ortada diyorum sana burak, elmander, umut ve hatta sercan varken bu ölü baros oynayamaz.

benim demek istedigim olay ise baros ve quaresma olayi farkli, ayni sey degil, neden ayni sey degil yukarida yazdim zaten.

ayrica barosu euro12 de izlemen yeterdi ne halde oldugunu görebilmek icin

Zaten baros ölmüş biliyorum ancak Fatih Hoca neden hazırlık maçlarında hic olmazsa denemiyor

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 2-2 Beşiktaş | 2.Y. | 22 Eylül

twitter'da da yazmıştım;)

kalkalim.gif

Cevap: Re: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül

Anliyorum cl de 11 de oynatsin demiyorum 3-4 hazırlık maçı yaptık neden 10 dk bile oynamadi ben o mevzudayım Salman

belki antrenmanda gercekten o laflari söylemistir, ondan sonra hoca tamamen silmistir...

bir macta oynatilmisti ttarenadaki, sonra o olay cikti bir gaztede, hani hic bir yere gitmicam, gidersemde banka parami cekmeye giderim, o kadar demis ya, hazirlik maclada bile oynatilmadi o olaydan sonra iste

---------------McGregor-------

Hilbert--Sivok--Toraman--Ismail

---N.Uysal--Veli--Fernandes----

Quaresma--------------Transfer

---------Mustafa Pektemek----

Baktigimizda sezon basi cok da kötü bir kadrosu yoktu heriflerin. Pektemek-Ismail sakatlanmasa - Quaresma'da tutulsa ve sol tarafa bir kanat oyuncusu alinsa bu takim sampiyonluga bile oynardi.

kuarejmanin ortada oynadigi ts deplasman ve israil takima kasi idi sanirim, bir mactaki performansini hatirliyorumda, tek basina döktürmüstü

---------------McGregor-------

Hilbert--Sivok--Toraman--Ismail

---N.Uysal--Veli--Fernandes----

Quaresma--------------Transfer

---------Mustafa Pektemek----

Baktigimizda sezon basi cok da kötü bir kadrosu yoktu heriflerin. Pektemek-Ismail sakatlanmasa - Quaresma'da tutulsa ve sol tarafa bir kanat oyuncusu alinsa bu takim sampiyonluga bile oynardi.

her takima ayni taktik murophane

belki antrenmanda gercekten o laflari söylemistir, ondan sonra hoca tamamen silmistir...

bir macta oynatilmisti ttarenadaki, sonra o olay cikti bir gaztede, hani hic bir yere gitmicam, gidersemde banka parami cekmeye giderim, o kadar demis ya, hazirlik maclada bile oynatilmadi o olaydan sonra iste

Hatırlıyorum onu olabilir saygısızlık etmiştir belki

yukarda tek başımıza bırakcaklar bizi böyle giderse

Üst Alt