STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Gaziantepspor 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 22 Eylül

---

ne ara 3-2 oldu la...

kahvem bitmiş kahve almaya gittim.2-1 olmuştu bende kızıp kapatmış ve büfeye kahve almaya gittim

döndüğümde maç bitmiş ve 3-2 yazıyordu :SS:

ben şimdi bu antepten korktum doğrusu :eek: gerçi daha çok var antep maçına ama...

maçtan yeni geldim. İlk yarı çok kötü oynadık rezalettik hatta ama beşiktaş bu rezalet durumdan faydalanamayınca ve Sosa oyuna girince Serdar ağırlığını koyunca sağ kanadı resmen otoban yaptık golde gecikmedi. Ekrem Dağ hıyarı o serbest vuruşu adam kullansaydı 2. golü yemezdik o gazla fark bile atabilirdik çünkü bjk tamamen dağılmıştı.

Neyseki 2. yarıdaki oyunumuzla hak ettiğimiz galibiyeti aldık. İbricic olsaydı biz bu takıma 5 atardık çok net. bjk takım falan değil bulmuşlar 3 tane odun gibi adam koşuyorlar sağa sola deli danalar gibi. 1 klas adam hepsini maymun etti ( Sosa )

ayagına saglık antep tınercılerın havasını aldılar gercekle yuzyuze kaldılar ..balon patladı...fernandes almeıda ıle sampıyon olacagını sananlar hayal alemınden cabuk uyanacaklar az kaldı en fazla 5 haftası var..

macın genıs ozetıne baktımda antepde eskı havasında degıl takımda eskı tas gıbı takım havası yok ozellıkle defansda baya sıkıntıları var barız bellı..

Orhan Gülle: ''Batuhan bana sallamış. Ben ona sallamayacağım. Onun klasik açıklamaları.Galibiyet golünü attığım için çok mutluyum.''

Antep'in 3. golünü kim attı gol gördüm ama kimin attığını söylemediler tv'de

Hhahahahaa koptum bu ne lan q7.Fatih Ürek bile bu pantolunu giymez.:D:D:D.

7jpeg-020640641.jpg

emek hırsızı gülle son dakika oradan golmü atılır

Üst Alt