STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım

cehaletimi mazur görün ama bişey soracağım.

bu şener dediğiniz adam kimdir Allah aşkına?

bu sezon bursanın 4-5 maçını izledim tv'den 90 dakika

şener diye bi oyuncu hiç dikkatimi çekmedi valla.

hatta sahada şener diye bi oyuncu var mıydı onu bile hatırlamıyorum.

fener maçında oynar inşallah da bende cehaletimi gideririm.

Renktaş Bursa'ya güvensen hakemler var.Ne yapabiliriz.Kasımpaşa-Erciyes maçlarını hatırlasana.Bunlara bu sene zor puan kaybettirirler.2011 deki 17 maç yeterli gelmedi 34 maçlık şikeye kalkıyorlar ve bu şikenin farkı bunu devletin yapması maalesef...

Bunları durdurursak bir tek biz durdururuz, takım toparlansa hakem filan duramaz önümüz de hele arena'da ki maçlarda.

yanılmıyorsam seçim pazar

o zaman aziz bunları pompalar yenmeleri için

eğer bursa yenerse hele ki 2-3 fark atarsa

o zaman seçim daha keyifli olur :D

bu secim karakolda biter :D

yiyin birbirinizi şikeci ırkçı kuşlar

Ben Bursadan taraftari arkasina alip ilk 20 dk da oyuna hukmedip o siradada gol bulmalarini bekliyorum..Bence Bursa bu maci alacak almalidirda.Su Alper falanda sari gorurde bizim mactada oynamazsa iyi olur.Hadi Bursa ilk once sen cak kadikoydede biz puan alip arayi iyice kapatalim

Fenerbahçe'nin ilk 11'i: Volkan, Mehmet Topuz, Alves, Egemen, Caner, Mehmet Topal, Alper, Kuyt, Baroni, Sow, Emenike

Bursaspor'un ilk 11'i: Frey, Basser, Serdar, Civelli, Taiwo, Belluschi, Şamil, Murat, Ferhat, Batalla, Kazım.

Besiktas ve Fenerbahce böyle deplasmanlardan rahat cikiyor acikcasi. Sadece biz puan kaybediyoruz.

Insallah Bursa kazanir, ama cok da ümitlenemiyorum

Üst Alt