STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım

Hamit sakatlanmasaydı belki iyi bir sağ bek olabilirdi bizim için. Eboue'yi kanatta ya da becerebilirse sol bekte değerlendirebilirdik. Belki ufak bir değişiklik çok şey değiştirirdi. Şimdi ne sağ ne sol bek var.

Mancini lütfen artık doğru tercihler yap. Takımda fizik yok, motivasyon yok bari doğru tercihler yap. kanatta saçma sağan tercihlerle, Ceyhunlarla, Danylerle, Sabrilerle uğraştırma bizi..

Tamamen günü kurtarma galibiyeti.

Yabanci sinirina care bulamiyoruz ve her hafta sacma sapan kadrolar cikiyor ortaya.

Bruma kesinlikle oynamali, bizimkiler avrupa'da gösterdikleri mücadelenin %50'sini bile göstermiyor ligde.

Böyle daha nekadar gidebiliriz acaba.. Haftaya Kadiköy deplasmani var! Yenilirsek lig biter..

Tek avuntum Avrupa maçlarına çıktıkları konsantreyle çıkmaları. Kopenhag, Juve maçı nerde ligde oynadığımız maçlar nerde ? Büyük derbi diye o maçıda ciddiye alırlar inşallah.

Ha yabancı sınırı var. Ciddiye alsalar da ne kadar yetcek bilmiyorum ama görücez.

Nedense haftaya patlamaya pacagımızı sanıyorum. Bruma ilk 11 de oynar. Güzel maç olur.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sneijder'i riske etme dedik 10 dakika oynayamadı herif..

Al işte Salı günü oynayacağını sanmıyorum..

Hocada biraz düşünecek abi ya..

Umut sağ açıkta ne yapsın çocuk asist yaptı ama tamamen iyi niyetiyle oynuyor olmaz böyle diziliş..

Burak solda oynamaz..

Bruma gibi adam tribünde oturmaz..

Sabri gibi adam Florya'ya alınmaz..

Yuh diyorum abi sen 30 küsür yaşındasın hala acemisin inanılacak gibi değil..

Bugün herhangi bir insana 10 sene idman yaptırın bu kadar kötü oynamaz..

Hani kötü oyunculuğu geçtim ama kaleci Muslera'yı görmeden geri pas atmak nedir sakın sol bek oynuyor olacak o kadar demeyin..

Öyle sivrizekalı arkadaşlarda var burada..

Yok kimi kessin beni kessin anasını satıyım bakınız hem Sneijder'den olduk hemde Bruma'dan..

mancini ye geldiğinden beri olumsuz bişey demedim ama bugün sakatlığı yeni düzelmiş sneijder i kadroya alıp brumayı almaması tam bi saçmalıktı. ne gerek vardı böyle bişeye sneijder bi maç dinlenseydi zaten bruma onu aratmazdı

Tamamen günü kurtarma galibiyeti.

Yabanci sinirina care bulamiyoruz ve her hafta sacma sapan kadrolar cikiyor ortaya.

Bruma kesinlikle oynamali, bizimkiler avrupa'da gösterdikleri mücadelenin %50'sini bile göstermiyor ligde.

Böyle daha nekadar gidebiliriz acaba.. Haftaya Kadiköy deplasmani var! Yenilirsek lig biter..

olum sende her hafta ligi bitirtiyon bize.:D

Takımın sorunu iki kanattaki adamların çakma olması. Bunu nasıl göremiyorlar anlamıyorum. Takım bu sorundan dolayı lüzumsuz yere o kadar ileri geri yapıyor ki, takımın mesafesi açılıyor. E bir de oyuncuların ekstra formsuzlukları ve vurdumduymazlıkları eklenince her maç bu eziyeti çekiyoruz.

Koskoca bir transfer sezonunda birbirleriyle didişen başkan ve fatih hoca yüzünden bir tek adam gibi transferimiz yok. Bizim alınamaz dediğimiz Gökhan Töre ve Kerim Frei gibi adamları dandik Beşiktaş gidip bedavaya aldı. Biz de Burak Yılmaz gibi top tutamayan adamdan kanat yapmaya çalışıyoruz.

Selçuk nasıl bu hale geldi

hepin,z tkmışsınız Selçuk'A nankörlük etmeyin adam takımdan çıksa orta sahada anamızı ağlatacaklar haberiniz yok,Selçuk nasıl bu hale gelmiş.

Aydın bir tane asist yaptı diye uçtubuz hepiniz,asisten başka ne yaptı.

sabrş gibi 15 yaş beynine ve mahalle bakklaı ismail abinin futbol becersine sahip olan biri var bu takımda.

bu takımda semih gibi bir sürüngen hızında stoperin var, bu takımda ayağında top tutamayan Burak var.

Bu futbolcuların tam ortasında da Selçuk var, ne bekliyorsunuz ki olum adamdan, Selçuk her zaman böyleydi Selçuk bir messi hızında bir ronalda gücünde bir iniesta sinsiliğinde değildi selçuk iyi çalıuşan bir mekanizmanın yüzbaşısıydı generali değil.

Ki adam sorumlulukta alıyor pas alıp pasta dağıtıyor, şu takımda Selçuk 2 hafta oynamaısn Nri Alço tecavüz etti bize diye ağlarsınız,topunuz inşaata kaçar nankörlük etmeyin.

Sekçuk,Mehmet Demirkolu'un da dediği gibi berbatta oynasa bir takımın içinde sistemi değiştirebilen ender adanlardır, 4-5 hafta gol atıp asist yapamadı diye kıçınızdan futbol litarütürüne yeni algılamalr getirmeyin.!!

Muslera'nın da kulağı çekilmeli laubalilik yapmaz bir kaleci 3 kere yaptın ayıp..

Hatasını telafi etti ama yakışmadı..

Cuma gunu cl maci oncesi ve derbi oncesi 3 puan. Rezil futbol rezil oyun utamc verici bir mac ama 3 puan .su an puansiz ayrilabilirdik ki sansimiz yanimizdaydi .puansiz ayrildigimiz oldu mu cok fazla oldu. Ders cikarmamiz lazim ama bir sey cikmaz..turk futbolunun zihniyeti bu.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kazanıyoruz ama hiç içime sinmiyor oynanan oyun böyle gitmez bu iş yerli rotasyonu sıfır sene başında yönetim ağlayacağına gidip bir kaç yerli alsaydı böyle olmazdı adamları kötüde oynasa mecbur oynatıyoruz

Üst Alt