STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım

Maçın kaderini kafa topları belirledi... Bizimkiler acep alırmıyım derken, adamlar acep aldıktan sonra Sow'a Webo'ya ulaştırabilirmiyimin derdindeydi... Sonuç da normal tabi...

sacma sapan adamlara sacma sapan paralar verdik,les gibi kadro planlaması,gelecekten de bi umudum yok,bizi bu hale getirenlerin Allah belasını versin

bunları kaliteli kadroyla yenersin bu adamlarla çok zor ! adam gibi td olur, kaliteli futbolcuların olur, hakemide çirkefleri de ezer geçer gelir.

Drogba-Selçuk-Burak-Bruma -Ceyhun-Melo-Chedjou koskoca bir hiçti...Drogba'yı gol attığında da eleştirmiştim..Acayip bir laubalilik var ama öyle böyle değil..Maça öylesine çıkmış gibi.. Yani bu tecrübedeki bir oyuncu bir noktada dinlenmeyi bilmeli..Egosu o kadar yüksek ki 36 yaşında bile her maç 90 dk. oynamak istiyor oyundan alınsa eminim Manciniye tavır yapar... Burak denen futbolcu müsvettesinin yüzünü dahi görmeye tahammülüm kalmadı..Bruma desen bitirdik adamı.. Melo hiç kendinde değildi..Zaten penaltıyı atamayacağını yanımdaki herkese söyledim.. DÜn kötü bir Fenerbahçe vardı ama biz onlardan bile daha kötüydük..Adamlar en azından maçı istedi bizimkiler de o da yok... Dany'nin defansif yönü dışnda kimseyi beğenmedim..O da hücumu bir kere bile düşünmedi be kardeşim..Ayrıca Chedjou'ya çok kızılmış ama hakikaten adamın ayağı kaydı beyler kasti yaptığını düşünmüyorum..

Takıma acil girmesi gerekenler ; Hakan Balta(yerli muhabbetinden)-Engin Baytar-Aydın Yılmaz-Gökhan Zan ....

bu sene 2.lik bile tehlikede bence. fb bana göre bu maçtan sonra şampiyon olmuştur artık. ve en az 20 puan fark bekliyorum, bu umursamaz,laubali,temposuz,hırstan yoksun, biçimsiz oyun tarzımız değişmez ise

Bir gerçeği görmemiz lazım, takım moralmen çökmüş, kopenhag mağlubiyeti bizi mahvetti.

fener mağlubiyeti fazla üzmedi, çünkü lig uzun bir maraton.

Takımdaki sorun,birlik ve beraberlik yok.

Drogba :takımı ben yönetirim havasında. hele o kullandığı firikik öncesi selçuk ile konuşması ve selçuğu takmaması, takımda birlik ve dayanışma olmadığını ispatıydı.

Selçuk: schneider geldi, morali bozuldu, takımın Alex'i benim diyordu ama schneider olunca geriye düştü. moralmen çöktü.

Muslera: arada bir yerli kaleci ile başlamak gerekiyordu. anadolu takımları kaleyi hiç bir zaman fazla zorlamazlardı.

ama her 2 TD bunu görmedi, göremedi. Yardımcıları figüran ve konu mankeni. Hiç bir yorumda bulunmuyorlar. farklı bir bakış açısı gelince kovulacaklarını sanıyorlar. Öylemi acaba?

Melo: Transferin zamanı gelince iyi oynamaya başlar, 0 risk oynar ama bazen pimi çekilmiş el bombası

Sabri: neden hala bu takımda, anlamıyorum. İnanmıyacaksınız ama bir de üstüne para alıyor bu adam.

Geri 4'lü: Fenerin 2.ci golu ile Kopenag'ın golu bire bir.Bir uyumsuzluk, bir basiretsizlik, sormayın.

Burak: ............!!!!! onu tanımlıyacak kelimeleri bulmakta zorlanıyorum.

Bruma: kesinlikle 2.lig takımına kiralanmalı,pişmeli. seneye bize faydalı olur ancak.

Mancini/Terim: Terim'den sonra gelecek son adam Mancini olmalıydı bence.Yönetimin büyük hatası var.

Terim'den sonra yerli hoce daha iyi iş görürdü.

Ayrıca peşpeşe moralli ve güçlü Sivas ve Kasımpaşa ile oynayacağız.

Bu 2 maçtan puan alma şansımız çok düşük,fark bir anda 15 e çıkarsa şaşırmamak lazım.

Biz Galatasarayız, bunlar kim ki yenemiyeceğiz, diyenlar ve bana sallayanlar olacaktır.Ama maalesef bu dediklerimin gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek.Takım ışık vermiyor.

Biraz gerçekçi bakarsak belkide bir çözüm bulabiliriz.

En iyi çözümler, radikal olan çözümlerdir. belki bize 1 seneye mal olur ama,çözüm bulamazsak bir kaç seneye mal olur.

hayırlısı..

fenerin kadrosu bizden kesinlikle üstün değildi. Sorun bizim oyuncuların ruhsuz oluşu, %70'i ile oynayan neredeyse oyuncumuz yoktu..

fenerin kadrosu bizden kesinlikle üstün değildi. Sorun bizim oyuncuların ruhsuz oluşu, %70'i ile oynayan neredeyse oyuncumuz yoktu..

Kadro belki ustun degil ama form acisindan suna bizim ustundeler ve kabul edelim adamlar bu sene bizden daha iyi ve daha hirsli.

Adamlarin ellerinde tek koz Sampiyonluk var ve var gucunle calisiyorlar.

Bizim takim 2 sene sampiyon olmus, uzerine koyacagina geri gidiyor, laubali oynayip, bu sene sanki sampiyon oluruz havasi var.

Fazla umitli olmayin bu sene..

Ulan sasinin tweetini gordum deliye dondum arkadas, Yani bunlari group bu ruhsuzlugu sahaya yansitanlara selam olsun. Beni koysan bu fizigimle 10 km. kosarim bu hirsla.

Dünkü maç ile ilgili o kadar çok yanlış var ki tartışılması gereken. Bunlardan ikisi;

1- Neden 90 dakika boyunca Galatasaray'da Eray hariç her oyuncu ayağı kayıp yere düştü? Ve buna karşı Fener'de sadece 2 kere kayıp yere düşen oyuncu vardı. (yediğimiz ilk gol bile bu yüzden oldu) Bu konuya dikkat çeken oldu mu bilmiyorum ama bence ÇOK önemli. Sahada 22 oyuncu var ve hap aynı takımdan 10 oyuncu kayıp yere düştü.

2-Her frkikte Selçuk İnan'dan gelip topu alan, 50 metreden bile kaleye vuran Drogba, neden penaltıyı atmak için Melo'dan gelip topu almadı? Bu takımda Drogba ve Selçuk İnan oyundayken, penaltıyı Melo mu atar?

Kadro belki ustun degil ama form acisindan suna bizim ustundeler ve kabul edelim adamlar bu sene bizden daha iyi ve daha hirsli.

Bizim takim 2 sene sampiyon olmus, uzerine koyacagina geri gidiyor, laubali oynayip, bu sene sanki sampiyon oluruz havasi var.

Fenerin kadrosu bizden kotu diyorsunuzda dun sahaya cikan 11imizden kaci dun fenerde ilk 11 oynardi?

Geçen sene "zaten şampiyonuz" havası vardı takımda rezil ligde zaten azıcık top oynasan şampiyon olursun hakemlerin de icraatleri bir yere kadar..

Ama bu sene iyice koyverdi takım. Juve maçı bile sadece yalancı bir görüntüydü, yeni hoca geldiği için takımların ekstra motive olmasından kaynaklı..

TFFsi, hakemleri, şikeci Anadolu takımlarını da göz önüne alıyorum, 9 puan farka rağmen şampiyonluk zor bir iş değil. Kazanma arzusu olsun yeter. O yüzden hala ümit taşıyorum. Takımı tetikleyecek bir şeyler olsa da takım hırs yapsa diye bekliyorum.

Önümüzdeki 5 maç: Sivas-Real-Kasımpaşa-Elazığ-Juventus

Allah'tan araya Elazığ sıkışmış, yoksa bu ruhsuz futbolla diğerlerinden 3 puan almak zor.

Geçen sene "zaten şampiyonuz" havası vardı takımda rezil ligde zaten azıcık top oynasan şampiyon olursun hakemlerin de icraatleri bir yere kadar..

Ama bu sene iyice koyverdi takım. Juve maçı bile sadece yalancı bir görüntüydü, yeni hoca geldiği için takımların ekstra motive olmasından kaynaklı..

TFFsi, hakemleri, şikeci Anadolu takımlarını da göz önüne alıyorum, 9 puan farka rağmen şampiyonluk zor bir iş değil. Kazanma arzusu olsun yeter. O yüzden hala ümit taşıyorum. Takımı tetikleyecek bir şeyler olsa da takım hırs yapsa diye bekliyorum.

Dedigin gibi asil gecen sene basladi laubelik. Allahdan rakipler sacma sapan puanlar kaybetdide isi goturduk. Bu sene takim tam bir les.

Gidecek onca oyunculari takimda tutular. Aysal-Terim problemi felan derken, Mancinin eline boyle bir bitmis bir kadro. Suan bu adama bisey diyemiyorum.

Dedigin gibi ya toparlanip ilk yarinin butun maclarini alacagiz, yada lige havlu atacagiz.

Üst Alt