STSL 13/14 H:13 | Kasımpaşa 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Aralık - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:13 | Kasımpaşa 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Aralık

Videonun 3. dakikadan sonrasını izlersen Snejder'in ismini bile söylemek istemiyor Kaka'yı istediğini açıklıyor ama Real Kaka'ya 15 istedi snejder yarı fiyatına geldi ve Kakanın yıllık ücretide daha fazlaydı şu an zaten Milan'da dökülüyor

[media]https://www.youtube.com/watch?v=7g3c9CAMJ-8[/media]

Oradaki konu o değil güzel kardeşim. Süreci 30sn'ye indirgersen neler çıkar anlam olarak.

Ona soruyorlar Kaka mı diye "hep isterim" diyor. Ancak önceki toplantılarında sizden duyuyorum kimin geleceğini diye sitem ediyor. Solbek-sağ açık diyor sıksık medyaya. Zaten bu da biliniyor takıma bakıldığında. Sonra hatta alınmayınca Riera bek denendi. Eğer 10numara ise çilek ise KAka'dır benim için diyor. Sneijder istemem Kaka iyi olur demiyor.

Son olarak her hocanın çileği vardır. Alınmıyorsa da Sneijder'i iteleyemezsin. İtelediğin adamda ne yaptığı ortada. Reklam çekimi, moda defilesi vs..

Bence Engin kadar Hamitin de eksikliğini yaşıyoruz. Biz set oynayan bir takımız kontratak takımı değiliz yada değildik.

her ne kadar geri vites diye Hamit eleştirildiyse de adam top tutuyordu takımı rahatlatıyordu. Defansif olarak da işini mükemmel yapıyordu.

Orası öyle. Fizik olarakta takıma katkısı vardı. Sertlik ve fizik.

Maç öncesi birlik beraberlik oldular hani bi istek var gibiydi. Acaba mı ki dedim. Olacak mıydı bu maç ? Onlar o hareketi yaptı ben televizyon karşısında heyecandan yerimde duramadım ama nerdeeee..

Yemin ediyorum size allah 3 puanında şampiyonluklarında canını alsın bugünde 34 maçta yenilelim hiç problem değil ama savaşalım korku saçalım olmazsa olmasın ama savaş istiyoruz sahada,ter istiyoruz,isyan istiyoruz..

Takımı ateşleyecek bişeyler lazım.

Kadro kalitesi tek tek özellik olarak bakarsak ligde en iyi kadroyuz kimse inkar edemez.

Şikecilerin önde olmasının 2 nedeni var ; hırs(istek ve çok koşmaları) ve hakemler.

Biraz koşarsak topu ayağımızda tutarsak ligi bırakmayız.

Bu takımda potansiyel var.

Şikeciler kesinlikle bizden iyi değil düz oyuncuları var.

Duran toplar hariç bir numaraları yok.

Hamit-Engin ve Musleranın acilen takıma dönmesi gerekiyor ve Drogba-Umut ikilisiyle başlamalıyız.

Her sene böyle oluyor. Geçen iki yılda Bursa, Eskişehir ve Kasımpaşa gibi zor deplasman maçlarını geçemedik. Rakiplerimiz de geçemediği için rahattık. Şimdi rakiplerimiz bu deplasmanları galibiyetle atlattı. Biz yine geçemedik. Artık bunları aşmalıyız.

Devre arasına kadar puan farkı daha da fazla olur o yüzden lig bitti dedim bu sene birtane rahat galibiyet alamadık... Takım ışık vermiyor...

puan farkı 6ikende diyordum "isterse 9 olsun benım ınancım var" dıye

elbet takım ışık veresede bı yerde bız toparlanıcaz elbet fener bı yerde çökuse gececek dünkü futbolları çoğu kısıyı korkuttu ancak ben öyle dusunmuyorum.

kalan maçları kazanalım bari :( ligin 2.yarısı için umudumuz olsun.. 3-4 iyi transfer iyi olur. takımı ateşleyecek , mücadele gücü yüksek oyuncular olmalı

PetShop_2023412.jpg

Üst Alt