STSL 13/14 H:15 | Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş | M.S | 15 Aralık - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş | M.S | 15 Aralık

Komik olan ne biliyormusun? Bunlari yapanlar ellerinden geleni yapiyorlar bizi durdurmak icin. O zaman sesini cikariyorsan simdi de sesini cikarman gerekiyor. Adalet istiyorsan sadece kendin ve kendi takimin icin degil herkeze ve her takima adalet isteyeceksin. Bunlar bize yapilsa cok baska seyler diyecektin. O zaman bize yapilan hakem hatalari da mi fantazi?

Yahu arkadaş ne alakası var? Fernandes tribünlere doğru dönüp tükürüyor ve bir taraftar inip kendince hesap soruyor. Ama senin fantezilerine göre bu planlı bir şey. Gir bak bakalım son 2-3 haftadır Fernandes'e karşı ne kadar öfke var Bjk taraftarında?

Ne alakası var adaletle, şunla bunla? Elin tinercileri başımıza adalet savaşçıları mı oldu 2 günde?

Yahu arkadaş ne alakası var? Fernandes tribünlere doğru dönüp tükürüyor ve bir taraftar inip kendince hesap soruyor. Ama senin fantezilerine göre bu planlı bir şey. Gir bak bakalım son 2-3 haftadır Fernandes'e karşı ne kadar öfke var Bjk taraftarında?

Ne alakası var adaletle, şunla bunla? Elin tinercileri başımıza adalet savaşçıları mı oldu 2 günde?

renktaş pardon araya giriyorum ama ligtv de alenen gösterdi mi fernandes in taraftara tükürdüğünü yoksa tribün derginin tweetiyle mi konuşuyorsun. cidden bilmediğimden soruyorum

Sami Yen'de adını unuttuğum bir Sivaslı topçu , hakemin oyunu durdurduğunu zannedip ayağındaki topu 5 6 metre böyle usul usul sürüp ceza sahasına soktuktan sonra eline almış ve hakeme bakmıştı . Hakem de bu ne yapıyor der gibi şaşırıp , penaltı çalmıştı . Bundan bile daha saçma bir pozisyon oldu bugünkü .

hahah bu penalti pozisyonunun goruntusu varmi?

Bugün Beşiktaş resmen katledildi. Olaya oh olsun adamlara vesaire gibisinden bakmıyorum. Çünkü tezgah ortada. Fenerbahçe'nin önündeki ayrık otlarını birer birer ayıklıyorlar. İkinci direkt ''Şampiyonlar Ligi''ne katılacağı içinde camialar ses çıkarmaktan imtina ediyor. Daha öncede konuştuk ''Kadıköy''de diğer takımlar doğranıyor diye. Renk ayırt etmeksizin imza atılan bir rezillik bu. Şimdi buna Kasımpaşa maçları eklendi. Ben bu akşam iğrenç bir maç izledim. Vicdanını müsait yerlerine sokup düdüğünü mabadı ile üfleyen bir hakem gördüm. Bu silsile böyle devam ederse, biz dahil , Beşiktaş, Trabzon herkesin önünde biçilmeye devam edecek. Birileri karanlığın içerisinde Feneri yakmış, paşa paşa bahçelerinden Saraya taş atıyorlar. Hepimizin canı yanıyor ama, acımadı ki acımadı ki diye bağırıp duruyoruz. Korkunun ecele faydası yok. Çok sert tepkiler verilmeye başlanmaz ise bu devran iyi yerlere doğru gitmeyecek.

Bu akşamda mı bi cenabetlik var, bu ayda mı, yılda mı, federasyonda mı, ülkede mi...??

Bjk maçında olay, Karşıyaka maçında olay, her maç olay, basket maçında özyerin kafası yarılmış diyorlar..

sahaya atlayan eleman juve macında da bızım tribündeymıs

BbjWINxCcAA26d_.jpg:large

Bugün Beşiktaş resmen katledildi. Olaya oh olsun adamlara vesaire gibisinden bakmıyorum. Çünkü tezgah ortada. Fenerbahçe'nin önündeki ayrık otlarını birer birer ayıklıyorlar. İkinci direkt ''Şampiyonlar Ligi''ne katılacağı içinde camialar ses çıkarmaktan imtina ediyor. Daha öncede konuştuk ''Kadıköy''de diğer takımlar doğranıyor diye. Renk ayırt etmeksizin imza atılan bir rezillik bu. Şimdi buna Kasımpaşa maçları eklendi. Ben bu akşam iğrenç bir maç izledim. Vicdanını müsait yerlerine sokup düdüğünü mabadı ile üfleyen bir hakem gördüm. Bu silsile böyle devam ederse, biz dahil , Beşiktaş, Trabzon herkesin önünde biçilmeye devam edecek. Birileri karanlığın içerisinde Feneri yakmış, paşa paşa bahçelerinden Saraya taş atıyorlar. Hepimizin canı yanıyor ama, acımadı ki acımadı ki diye bağırıp duruyoruz. Korkunun ecele faydası yok. Çok sert tepkiler verilmeye başlanmaz ise bu devran iyi yerlere doğru gitmeyecek.

Fenerliler de "Galatasaray'ı ikinci yapmak için Beşiktaş'a operasyon yapılıyor" diyorlar. Herkes kendi menfaatine göre yorum yapıyor sonuçta.

Ülkede siyaset spora gerektiğinden fazla müdahale ederek zevkimizi öldürdü evet ama spor dünyası da buna çanak tutuyor her başarısızlığı siyasete mal ederek.

Gerçekleri görüp konuşmak gerek artık! Yoksa birkaç seneye futbol keyfimiz kalmayacak!

Dağılın beyler .

[attachment=5749:BbjWjJKCQAAlTKM.jpg large.jpg]

Ekli dosyalar

• BbjWjJKCQAAlTKM.jpg large.jpg
    BbjWjJKCQAAlTKM.jpg large.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 190
Üst Alt