STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak

stsllogo.png

gaziantepspor.png
v.png
88f85gs.png

antep-kamilocak.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 18. Hafta

Gaziantepspor - Galatasaray

26 Ocak

19.00

Deplasmanda kayboldugumuz maçlardan biri olmaz umarim ilk maçlar önemlidir artik güzel bir kadro bekliyorum, Mancini iyi analiz etmezse gumleriz Cenk savunmada verdiğimiz aciklari affetmez

Konsantrasyon olarak en zor maçımız. Bu maçı nasıl geçerse sezonun 2. yarısıda öyle geçer. Umarım iyi bir futbol ve net bir skorla kazanırız. Puan kaybını düşünmek dahi istemiyorum. 2-0 çok güzel olur.

Takım acilen kendine gelmeli,2.yarı artık başlıyor,puan farkı 8..herkes adam gibi top oynasın artık,her maçı üst düzey motivasyonla oynamalıyız..Farklı kazanıp 2.yarıya iddialı başlayalım.

Hakem'e bosuna suc atma son 3 kupa macinda rezil futbolumuzun hakemle zerre kadar ilgisi yoktu

Sakin ol şampiyon ve bir daha oku ne yazmışım.

Geçmiş maçlarla ilgili bir yorumda bulunmadım. Ilker meralin ne mal olduğunu bildiğimiz için bu maçla ilgili öngörümü söyledim. Bizim kötü oynamamiz hakemi ilgilendirmez hakem adaletli yönetmeli.

Sakin ol şampiyon ve bir daha oku ne yazmışım.

Geçmiş maçlarla ilgili bir yorumda bulunmadım. Ilker meralin ne mal olduğunu bildiğimiz için bu maçla ilgili öngörümü söyledim. Bizim kötü oynamamiz hakemi ilgilendirmez hakem adaletli yönetmeli.

Ilker meral zaten ne halt oldugunu biliyorum .. ama bizim de pek bir ic acici futbol oynadimiz soylenemez

Üst Alt