STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak

eskiden maçların gelişini heyecanla beklerdik şimdi tırsarak bekliyoruz. bu takım 2 metre yakınındaki adama pas veremeyen kabiliyetsizlerle oynadıkça hiç bi zaman o istediğimiz futbolun yarısını bile oynayamaz.

915760_Galatasaray_SK.jpg

veya

915761_Galatasaray_SK.jpg

Şu maç umutların tekrardan başladığı maç olacaktı güya. Benim şahsen hiç umudum yok. Gene 3-5-2 çıkar ve puan bırakırız büyük ihtimalle.

3-5-2 devam ederse çok sıkıntı yaşarız.Ancak Chelsea maçlarında işe yarar bu taktik.Chelsea pek kanatları kullanmaz.4-1-4-1 bana göre en iyi taktik gibi duruyor.Forvette form durumuna göre tercih yapılır.Bu maç Burakta yok bu yüzden 4-1-4-1 şart

Her deplasman bu takıma zor,şansla masla bir gol atıp kazanırız belki,telafisi olmayan maçlar,2-3 aydır futbolcu&taktik deneniyor ancak artık ideal taktik ve 11'in bu maça kadar bulunması gerekiyordu,büyük ihtimal 3-5-2 çıkarız hiçbirşey oynamadan kazanır&kaybederiz,Burak yok diye belki 4-5-1 çıkarız ki en ideali bence 2-3 aydır da denemediğimiz tek taktik...

Mancini geldikten sonra deplasmanda sadece Kayserileri yendik.Terim döneminde de sadece Beşiktaş'ı yendik.Bu maçta da puan kaybederiz.İşin kötüsü fener 2.yarı çok puan kaybedecek ama biz de kaybedeceğiz.

4-2-3-1 oynamamiz imkansiz cunku kadroda kanat oyuncusu yok. Yani bu tek forvet isteyenler hayal kuruyor. 4-3-1-2 yada 3-5-2 oynariz.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

lanet sistem 3-5-2 ile bırak antebi deplasmanda tokatı bile yenemez bizim takım. antebin başında hoca bile yok ama benim takımımdan zerre umudum yok

berabere kalırız gibi geliyor bana. arenada taraftar baskısıyla birazcık da olsa kıpırdanıyor takım ama deplasmanlarda hep yokları oynuyoruz.

Muslera

Salih Semih Chedjou Telles

Selçuk Melo Umut

Sneijder

Drogba Umut

Ufuk Sabri Ceyhun Hakan Yekta Emre Ibrahim

Elde baska yerli hucumcu yok.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt