STSL 13/14 H:2 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 25 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:2 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 25 Ağustos

ilk sene sampiyon oldugumuzda yenilmistik lig sonunda 9 puan farkla bitmisti

ikinci sene sampiyon oldugumuzda berabereydi lig sonunda 10 puanla bitmisti

ozaman ;

ucuncu sene sampiyon oldugumuzda yenmistik lig sonunda 12 puan farkla bitmisti demeyi nasib et yarebbi :D

Maç Bursa hakimiyetinde geçebilir. Nasıl oluyorsa orada pek diş geçiremiyoruz rakibe. Aynısı Eskişehir deplasmanı için de geçerli.

Bizim de takım yapımız oyunu domine etmeden maç kazanmaya pek müsait değil. Şansımız yardım ederse (örneğin Braga deplasmanı gibi) kazanabiliriz ama pek sanmıyorum.

Yenilgide yıkılmam. Beraberlik iyi olur. Galibiyet uzak ihtimal. :(

Galatasaray cabuk hucum yapmasini becerebilse türkiye liginde hic bir takima yenilmez!!Tabi sacma sapan geri paslar yapip 30 tane hazirlik paslari yaparsan her rakibe karsi zorlanirsin.Ya arkadas anlamiyorum her topu alan geriye oynuyor,eboue bin tane bindirme yapiyor ama millet ona pas atacagina geriye oynuyorlar,saolsun hamit her mac en az 10 atagimizi öldürüyor,simdi ben eboue yeinde olsam hamit yüzünden artik ileri cikmam,salakmiyim 70 metre kosucam elli bos geri dönecegim.

Neymis efendim 500 tane pas yapmisiz,e ne yapayim 500 pasin 400 tanesi kendi sahamizda olduktan sonra benim icin hic bir sey degeri yok,bildiginiz rakibi uyutma taktigi yapiyoruz ,maci izleyenlerin uykusunu getirmekten baska faydasi yok bu taktigin.

Bu narkoz futbol sampiyonlar liginde yetmez hemde Galatasaraya yakismiyor,maalesef bu senelerden beri böyle sirf bu sezon icin konusmuyorum.

Geçen sezon Bursa'yı sahasında harcamıştık ama hakem de bizi harcamıştı. Bu sefer sadece maçın orta hakemi yetmez, 5. ve 6. hakemlere de ihtiyaçları olacak.

Çok zor bir maç olacak. Son 3-4 sezondor Bursa'da galip gelemiyoruz. Bu maç çok kritik, kazanıp 2'de 2 yapabilirsek daha kolay kolay durduramaz kimse bizi :ka19:

Maç tarihinden 1-2 gün öncesi, Fatih Terimin Basın toplantısı ile; Galatasaray'da belirlediğimiz hedeflere ulaşma amacıyla, kesinlikle Milli takımı şu aşamada düşünmediğini, kesin bir dille açıklamasının Galatasaray camiasında ve Futbolcularda, Bursa Maçı öncesi doping etkisi yapacağını ve bu şekilde bir açıklayı yapmasının mutlak gerektiğini düşünüyorum..

Muslera

Eboue - Ched - Semih - Balta

Melo-Selçuk

Engin - Sneijder - Çolak

Drogba - Burak​

Kontenjan belası yüzünden en ideal kadro budur. Son Antep maçında çok oynamasa da Erman pek içime sinmedi. Oyunun gidişatına göre Umut, Yekta, Erman gibi hamleler yapılabilir.

Her türlü puan kaybederiz gibime geliyor.Son 7 sezondur Bursaspor'u,Bursa'da yenemiyoruz.Benzer bir vaka ile karşılaşırız maalesef.

Muslera

Eboue - Ched - Semih - Balta

Melo-Selçuk

Engin - Sneijder - Çolak

Drogba - Burak​

Kontenjan belası yüzünden en ideal kadro budur. Son Antep maçında çok oynamasa da Erman pek içime sinmedi. Oyunun gidişatına göre Umut, Yekta, Erman gibi hamleler yapılabilir.

bence de en ideal kadro ama ilk 11 değil ilk 12 olmuş bu renkdaş :D

Bursapor kötü ve kolay kolay düzeleceğe benzemiyor. Kazanırız

--------------------Muslera--------------------

Eboue--------Chedjou-------Semih--------Hakan

----------------------Melo----------------------

--------------Engin----------Selçuk-------------

--------------------Sneijder---------------------

--------------Burak----------Drogba-------------

Eray

Hamit

Gökhan

Ceyhun

Yekta

Emre

Umut

Artık kazanmak zorunda olan bir Bursaspor'a karşı oynayacak olmamız yeterince büyük bir sorun teşkil ediyor.

Bu tür deplasmanlardan galip çıkmak çok önemli, biz yeterince iyi oynarsak istediğimiz gibi çıkacağımızı düşünüyorum ama beraberlik seçeneği de cepte bizi üzmeyecek bir seçenek.

Üst Alt