STSL 13/14 H:2 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 24 Ağustos - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:2 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 24 Ağustos

Benim için ergen = yaş değil yazdıkları fikirleridir. Ancak ne yaş9ımı gizlerim ne de gizledim. Forum yapısı değişti bakmadım bile bu ayarlara. Neyse art niyetli değilsin o önemli.

Aynen art niyetli degilim ve öylede kalmaya devam edecegim,ben buraya Galatasaray sevdasi yüzünden giriyorum,ne politika yapmaya ne din konularina konusmak icin yada insanlari bir birine düsürmek icin girmiyorum ben bu foruma.

evet performansi iyi degil. defansif açidan belki iyi gibi duruyor ama ataga çikmada yavaşlatiyor. engini koysak yerine belki hücuma hizli çikartir. bende onun oynamasini istiyorum ama onunda defansif açidan sorun olabilir diye düşünüyorum ozamanda. 2 ucu b.klu degnek 4-3-1-2 de.

bana ilginç gelen Hamit avrupa maçlarında iyi oynuyor göze çarpıyor ama ligde dökülüyor

nerden bulacam şimdi :)

benim tepkimi çeken konu bence mevcut oyuncu profiline göre en iyi sistemle oynuyoruz ve bence oyun anlayışımız bu ligin çok üstünde misal geçen hafta sağ bek(eboue) ortalıyor sol bek(balta) gol pozisyonuna giriyor hemde iki defa bu tesadüf değildir çalışılmış ve daha bir çok farklı oyun taktiği deniyoruz buna rağmen bizim şikecilerle zorlu mücadeleye gireceğimizi söylenmesi bana tuhaf geliyor

rakiplerde hiç birşey yok biz halı sahada bile daha iyi taktiklerle oynuyoruz

Oyuncu yapımız gereği en olgun sistem bu ancak ortasahamız skora - ofansa katkı veremiyor. Birde ne oluyorsa lakayıt oynuyoruz. Son iki maçtır acayip laubalilik gösterdik. Geçen hafta 5dk terledik işte. Ama bence çift forvetten lig içinde vazgeçmemek lazım. Kanat oyuncusu gelene dek.

Oyuncu yapımız gereği en olgun sistem bu ancak ortasahamız skora - ofansa katkı veremiyor. Birde ne oluyorsa lakayıt oynuyoruz. Son iki maçtır acayip laubalilik gösterdik. Geçen hafta 5dk terledik işte. Ama bence çift forvetten lig içinde vazgeçmemek lazım. Kanat oyuncusu gelene dek.

bende hocanın mazereti olduğunu düşünüyorum ve hak veriyorum

yerli kanat oynucusu yok

ha yabancı sınırı değişir

sen sağa sola iki iyi kanat oynucusu almazsan o zaman eleştririm bende

hı oyun içinde farklı versiyonlar denenebilir haklısın

bence en ideali 4-2-3-1 dir avrupa için

iki iyi ofansif kanat oyuncusu alırsak

avrupada başarı gelebilir

ama mevcut durumla avrupada kura şansıyla en fazla çeyrek final olur diye düşünüyorum

Şu kadro ezilmez, ama iyi bir sistem ile çeyrekde görür.

CL'de bulduğunu genelde atan bir Galatasaray vardı. Devam ederse sorun yok.

Bebce 1-2 kanat-bek takviyesiyle ile 4-3-3 oynar bu takım. Ama bence 4-1-3-2 oynamalı. Lig için Alper önemliydi işte almalıydık o presi yapacak adam yok bizde. Engin var o da toparlanmadı gitti.

Üst Alt