STSL 13/14 H:2 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 24 Ağustos - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:2 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 24 Ağustos

Özeti izledim,özette Fenerin sadece golü vardı ve gerisi Eskişehir atakları ve gol pozisyonlarıydı. Maç nasıldı arkadaşlar ? Bizim Neco penaltı kaçırmış :( Ve Erkan malı yine önüne gelen her pozisyonu harcamış.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

yani geçen sene olsa bir üçkağıt var bu maçta derdim çünkü td leri ersun yanal, başkanları ise halil ünal denen karaktersizdi. ama bu sene başkanları bildiğim kadarı ile düzgün bir adam ve yine hoca olarak ertuğrul gibi sağlam bir adam var. bir de üstüne sapına kadar G.Saraylı necati penaltı kaçırıyor. gerçekten çok enteresan. bir daha da fener es es maçı izlemem hacı. bu nedir yaw? hep aynı hep aynı senaryo. şansı tutmuyor demek ki es es in ne diyim. ama fener çok kötü. bu sene fenerden birşey olmaz diyordum ama bu kadar kötüsünü de beklemiyordum açıkçası. reziller cidden.

Dün bi programda duymuştum, "Alper başı kesilmiş tavuk gibi dolanıyor ortalarda" tam olarak Alper'in performansı budur.

Emenike harbiden berbat. İnş böyle devam eder.

fb'de ortasaha diye birşey yok zaten. Rezalet bir oyun anlayışları var.

alperi meloya tercih edenler satanlar fenerin bütün maçlarını izlesinler bu maçta dahil.

büyük bir faciadan döndük. allahtan fatih terim sizin gibi cahil değil. melo ile alper arasında gömlek farkını say desek çift haneli birşey ortaya çıkar.

Üst Alt