STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat

Stratejimiz "Besiktas´i yürüye yürüye de yeneriz"di herhalde. Baska aciklama da bulamiyorum.

2 kere pres yaptik, top kaptik, Besiktas allak bullak oldu. Onun disinda yürüdük ya yürüdük resmen.

Kac km kostuk acaba cok merak ediyorum. 90 km? Hadi onu gectim, hirs, istek nerdeydi ya?

Yemin ediyorum karsimizda Besiktas degil de Sivasspor filan olsaydi, bizi yenmisti bugün.

hahahaha manciniyi elestirenler var. daha once dedigim gibi...bugun fatih terim olsaydi son 10 dakika 2. golu bulmak icin deli danalar gibi atak yaptirir ve besiktas golu bulurdu...defans her zaman kazanir.

gkotu oynasakta, tesekkurler mancini.

golü yeseydik 1-1 bitseydi şöyle derdik " ulan mancini. daha once dedigim gibi...bugun fatih terim olsaydi son 10 dakika takımı defansa çekmez atak oynatır 2.golü bulur ve kazanırdık...hücum her zaman kazanir :DD

şaka şaka:)

kötü oynadık evet ama öncelikle selçuk ve burağın yedek kalması en büyük arzum.emre çolak ve yekta formayı fazlasıyla hakediyo.hajrovicimizde inşallah ilk11i kapacak.

hajrovic sonradan oyuna girebilirdi aslında ama girse sakatlanacak falan..al başına bela...

Haftaya Rize macına şimdiden 1 puanı yazsın herkes.Bu oyun tarzıyla deplasmandan 3 puan çıkarmak mucize.Artık içerde bile zorlanacaz heralde.

orta saha mücadelesi oldu.

beşiktaş maçın genelinde biraz daha baskın göründü.

parselasyonu bizden daha iyi yaptılar. dönen topların çoğunu topladılar.

onları üstünmüş gibi gösteren tek şey buydu.

veli ve necip'in 3er kez sarı kart görmeleri gerekiyordu.

bizde de melo bi sarıyı haketti.

ayrıca ceyhun sarısı varken aptalca bir faul yaptı. atılabilirdi. mancini uyandı ve değiştirdi.

Burda herkes Besiktas´i yenecegimizi biliyordu. Nedenini de bugün gördük. Kapasite sifir.

Bursaspor ve Eskisehirspor performansinin ceyregini sahaya yansitsaydik, Besiktas´a 5 tane atardik.

Ben bu laubali oyunu kabul edemiyorum acikcasi. Kazandik eyvallah da, gercekten büyük hayalkirikligi oldu.

Ya bu rezil Besiktas´a Arena´da puan kaybetseydiniz hesabini kim verecekti ya? Ya Almeida golü atsaydi? Yazik.

Eger Baskan bu mac icin prim sözü verdiyse, derhal geri ceksin.

O verdiğimiz almeida pozizyonuda nasıl oldu.Drogba saolsun mükemmel ara pası attı töreye.Oda bombos almeida ya.Herseyi gectım bu drogba nasıl oynuyor bu takımda.Çıldırmamak elde değil.

BhGnwMZIEAAY7Yk.jpg

Bundan sonra kücük eniste Besiktaslilar da artistlik yapmasin lütfen. Yetti yani artik.

Son yillarin en rezil Galatasaray´ini birak yenmeyi, 1-2 pozisyon disinda bizi zorlayamadilar bile. Utanmalilar.

Sivasspor bizi bugün rahat yenerdi, bu reziller bizi zorlayamadi bile. Artik konusmayin. Capiniz kadar ötün

Stratejimiz "Besiktas´i yürüye yürüye de yeneriz"di herhalde. Baska aciklama da bulamiyorum.

2 kere pres yaptik, top kaptik, Besiktas allak bullak oldu. Onun disinda yürüdük ya yürüdük resmen.

Kac km kostuk acaba cok merak ediyorum. 90 km? Hadi onu gectim, hirs, istek nerdeydi ya?

Yemin ediyorum karsimizda Besiktas degil de Sivasspor filan olsaydi, bizi yenmisti bugün.

Sampiyonluktan bahseden Fikret Orman ve tüm BJK camiasi kendini camdan asagi atsin bence..

Su halimize yenildiler resmen

Berbat bir futbol, bu kadar durağan ve pasif oynanmaz ileride pres 0 yardımlaşma 0. Çelsi maçına bu dizilişle çıkalım orta sahayı geçemeyiz. Tek teselli 3 puanı almak ama durumun farkında olmalıyız.

skor taraftarlıgı yapan arkadaşları anlamıyorum.kötü futbol oynayan kendi ceza sahamıza gömülmüş bir GS izledik.bu futbolla biz çok puan kaybederiz.55 bin taraftar arkanda drogban sneijderin melon musleran tellesin var.bu bjk yi paralamamız lazımdı.bayern munih yada barca gibi liglerindeki buyuk takımlar lig maçlarında hep istikrarlı futbol oynuyor.bizde istikrar yok.her maç her an puan kaybedebilecek bir futbol felsefesine sahip mancini.kendi sahamızda darmadagın ettiğimiz kopenhag kendi sahasında bizi resmen ezip geçti.manciniden istikrarlı kadro istikrarlı futbol beklemek suç mu?

Üst Alt