STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat

neyi elestirmis bu hiyar yine?

Daha demedi, yarın veya öbür gün yine der ama. :D

''İçeride bitik bir Beşiktaş'a karşı bu kadar mahkum, bu kadar baskı yiyerek oynayan bir Galatasaray, ama balık baştan kokar. İnanabiliyormusunuz bir antrenör düşünün ki Sneijder'i oyundan alıp Gökhan Zan'ı 5. stoper olarak oyuna alıyor. Gaasssaraylı olduğuma utandım. ''

En geç Salı der at fav'a bekle:)

Yerin dibine batsın böyle futbol. Burak ile, Selçuk ile, bu Drogba ile bu olur başka olmaz. Ayrıca yeter artık, şu birbirinden rezil forvetlerden sadece biri oynasın.

1779150_680948288614685_285743382_n.png

Nasıl bir derbi anlayışıdır bu? Hem de kendi sahanda. Hiçbir futbolcu ruhunu koyamadı. Rakibin ataklarını engellemeye çalıştık 90 dk boyunca. Kazandığımıza sevinsem mi oynanan futbola sinirlensem mi anlayamadım. Drogba etrafında üç rakip var pas vermek yerine çalım deniyor. Topu kaybedince de dilini çıkarıp izliyor. Burak desen aynı terane. Girdiği 10 ikili mücadelenin 9 unda faul yapıyor. Ofsayttan çıktığı yok. Selçuk top benden gitsin de ne olursa olsun havasında. Ceyhun desen bildiğin duvar. Top ona çarpıyor resmen. Bir tek Melo var. O da hep kırmızının dibinde geziyor. Kırmızı görmek için tepiniyor sanki.

Sampiyonluktan bahseden Fikret Orman ve tüm BJK camiasi kendini camdan asagi atsin bence..

Su halimize yenildiler resmen

Burda "Besiktas´a yeniliriz" diyen kac kisi vardi ki? 200 kisiden 2 kisi mi olumsuz yorum yapti? Takimlari az cok biliriz. Yanilmadik.

Ama bu kadar rezil bir futbol oynayacagimizi kimse düsünmedi. Arena sok oldu, sustu, biz arkadaslarla izledik, oturduk kaldik.

Gercekten puan kaybetseydik burda olacaklari tahmin bile edemiyorum. Florya´yi basardi taraftar herhalde.

Ya rahat 5-6 tane atacagimiz takima ümit verdik. Yazik gercekten. Derbi oynuyorsun, amatör takimla hazirlik maci yapmiyorsun.

Chelsea Melsea kabul etmiyorum acikcasi. Senin hedefin sampiyonluksa, böyle rezil, kisiliksiz bir futbol oynayamazsin.

Burda "Besiktas´a yeniliriz" diyen kac kisi vardi ki? 200 kisiden 2 kisi mi olumsuz yorum yapti? Takimlari az cok biliriz. Yanilmadik.

Ama bu kadar rezil bir futbol oynayacagimizi kimse düsünmedi. Arena sok oldu, sustu, biz arkadaslarla izledik, oturduk kaldik.

Gercekten puan kaybetseydik burda olacaklari tahmin bile edemiyorum. Florya´yi basardi taraftar herhalde.

Ya rahat 5-6 tane atacagimiz takima ümit verdik. Yazik gercekten. Derbi oynuyorsun, amatör takimla hazirlik maci yapmiyorsun.

Chelsea Melsea kabul etmiyorum acikcasi. Senin hedefin sampiyonluksa, böyle rezil, kisiliksiz bir futbol oynayamazsin.

Aynen öyle. Chelsea'ye 3 atsak da 5 yesek de deplasmanda Rize'yi yenmemiz neredeyse imkansiz. Bu anlasiyla hicbirsey olmaz bizden.

Sanki karsimizda Barcelona var da biz defans yapiyoruz.. Resmen mahkum oynadik 90 dakika boyunca. Rezil bir performans ve sistemimizde rezalet

Ceyhun ve cift forvet olmuyor.

Yanlız golü yesek takım linç edilirdi bu oyunla skor bunun üstünü örtmemesi lazım bjk de fazla küçümsenecek bir takım değil anlayın şunu bjk fenerden daha iyi takım hatta

Resmen işkence çektik stadda ya, spastik Beşiktaş karşısında 1-0'a yatıp 3. stoperi sokmak falan baya saçmalıktı bence. İnşallah bir daha bu kadar saçma sapan oynamayız. Chelsea karşısında böyle oynarsak tecavüz olur, orası kesin.

burak'ın bomboş sneijder'e atmaması telles'in bomboş selçuk'a atmaması bir daha yaşanmaz umarım vurulacak yer var vurulmayacak yer var vurulacak yer olsa b ile daha garanti oynamak var

----------Drogba---------

----------Sneijder

----Selçuk-Melo-Hajrovic

----------Veysel-------------

Alex--Semih-Zan-Hamit/Sabri

---------Muslera-----------

Sen git ara transfer döneminde 1 ay boyunca stoper bulama, ezeli rakibinin saçma hatalarından dolayı göndermek istediği ve göndereceği takdirde yabancı sınırı açısından rahatlayacağı bir ortamda stoperini al. Zirve mücadelesi için belki de en önemli maçta onlara karşı saçma sapan bir penaltı yapsın 1-0 yenil. Acı bir durum lan. :DD

Sen git ara transfer döneminde 1 ay boyunca stoper bulama, ezeli rakibinin saçma hatalarından dolayı göndermek istediği ve göndereceği takdirde yabancı sınırı açısından rahatlayacağı bir ortamda stoperini al. Zirve mücadelesi için belki de en önemli maçta onlara karşı saçma sapan bir penaltı yapsın 1-0 yenil. Acı bir durum lan. :DD

Yazik la gulme :eek:

Üst Alt