STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart

90+17 hakem Cüneyt Çakır bir kez daha penaltı noktasını gösterdi, Belhandaa ve 3 olduu.

16D55D35DE084216811276DF3CAE41B8.jpg

Şimdi bir kez daha izledim 2 PA yı da...

1. de penaltı değil. 2.PA olmasa hadi masumane bir hakem yorumu deyip geçerdim.Ama 2. pozisyonu izledikten sonra bunu deme şansım %0...

2.pozisyon %0 PA... Çünki Alper asıl rakibin ayağına basıyor. Diziyle müdahale var diyorlar. İyi izleyin. Alper'in ayağına basması ile dizlerin çarpışması aynı anda oluyor.

Sormak istiyorum. Biri sizin ayağınıza bassa ayağınızı çekme şansınız nedir. Ayak orada istemsiz zaten sabit kalır.

Hadi onu da geçtik; baldırlar çarpışıyor. Alper'in orada uçuşunun sebebi nedir.

Tabiki PA yı gösterebilme çabası. Ama olmayan bir penaltıyı...

Kadıköy'deki bu erkekler kim?

kadikoydeki_bu_erkekler_kim13937045130_h1133100.jpg

Fenerbahçe'nin cezası nedeniyle sadece kadın ve çocukların izlediği Gençlerbirliği karşılaşmasında kameralara bir anda yansıyan erkek izleyiciler merak konusu oldu.

Sadece kadın ve çocukların izlediği maçta 6 erkek sivil kıyafetleriyle maçı izliyordu.

Önce akıllara 'bu erkeklerin kaçak olacak girdiği' geldi ama 6 erkek rahat davranışlarıyla dikkat çekiyordu.

Hürriyet Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın yetkilileriyle görüştü ve gerçek ortaya çıktı. Bu 6 erkek Gençlerbirliği kulübünün yetkilileriydi.

Kimi masör kimi kaleci antrenörü kimi de teknik ekipteki isimlerdi. Ve hepsi de TFF tarafından akredite edilmiş akreditasyon kartıyla maçı izliyorlardı.

Ağlayana meme varmış.Aziz efendi ve ekibi bir hafta boyunca ağlıyarak Cüneyt çakırdan meme yerine avanta penaltı aldı.Delikanlısanız şimdide çıkın hakemin hatalarından dolayı maçı aldık söyleyin önünüzde şapka çıkarayım ama nerdeeeeeeeeeee o delikanlılık sizde.

Avrupa da bunlara penaltı verecek hakem daha dünyaya gelmedi.Böyle penaltılar bizim gibi hukukun işlemediği 3.sınıf ülkelerde verilir.Arayan yok soran yok.

Üst Alt