STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart

1959952_10152235088840269_1931576505_n.png

:007:

Asıl terbiyesiz sensin burda gelmiş insanları tahrik ediyorsun en fanatik fblinin bile penaltı değil dediği pozisyonlara kesin penaltı diyorsan bundan şu sonuçlar çıkar ;

1. ya futboldan anlamıyorsun

2. gerçek anlamda gözünde sorun var

3. burda insanları tahrik edip ceza almalarını istiyorsun başka izahı olamaz

birader hadi ben futbolu falan bilmiyorum diyelim bir önemi yok, yok insanları tahrik etmek istiyormuşum, yok ceza almalarını istiyormuşum sen ne dediğinin farkındamısın ?

ben sana terbiyesiz bişey yazmadım ama sen ceza yemek istemiyorum dediğine göre demekki ters bişey demek istedin.

ayıptır karşında yazıştığın insanı hayatında hiç görmemişsin, bu kadar klavye adamı olmayın.

fenerbahçelilerin hepsini bir şehre atacaksın üstlerine de yarım saat arayla atom bombası atacaksın bunlar kadar illet mal topluluğu yüzsüz bir takım yok ..

Asıl terbiyesiz sensin burda gelmiş insanları tahrik ediyorsun en fanatik fblinin bile penaltı değil dediği pozisyonlara kesin penaltı diyorsan bundan şu sonuçlar çıkar ;

1. ya futboldan anlamıyorsun

2. gerçek anlamda gözünde sorun var

3. burda insanları tahrik edip ceza almalarını istiyorsun başka izahı olamaz

o bence mancininin şampiyon yapmasindan çekiniyor. terim fani o. oda strese girdi.:D

Yunus Yildirimin ve firat Aydins kizaga cekilmisti. Bakalim Cuneyt Cakiri kizaga cekecekler mi?

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

birader hadi ben futbolu falan bilmiyorum diyelim bir önemi yok, yok insanları tahrik etmek istiyormuşum, yok ceza almalarını istiyormuşum sen ne dediğinin farkındamısın ?

ben sana terbiyesiz bişey yazmadım ama sen ceza yemek istemiyorum dediğine göre demekki ters bişey demek istedin.

ayıptır karşında yazıştığın insanı hayatında hiç görmemişsin, bu kadar klavye adamı olmayın.

hiç uzatmayacam ilk yazdığın mesaja kaç cevap geldi ve ne tür cevaplardı?

ben adamlığımı kimse sorgulayamaz ne düşünüyorsam açık açık yazıyorum sana verdiğim cevaplara verilen tepkilere bak

sikeciler 8 maci ust uste her mac uydurma penalti ile kazansa mac sonu burda ünal aysal istifa diyecek karaktersizlerde var forumda

baktık şampiyonluk gidiyor bu şeref yoksunu fb bizim sahamızda geldiginde her pisligi yapalım.Türk futbolunun çamuru olmuş bu camia her şeyi hakediyor.futbolcularımızın kendilerine gelmesi ve bunlara gereken haddi bildirmesi tabiki en güzeli.

açıkça anlaşılıyorki şikecilerin deplasmanda kaybetmesi normal ancak evlerinde rakip kim olursa olsun maçları 3 puanla tamamlayacağı kesinleşti...

rize'den 3 puan çıkartırsak haftaya ts bu fenere çelmeyi takar fark dahada azalır bjk ve evimizdeki maçlarla da puan farkını açarız inşallah deplasman serisi başlar şu dakkikadan itibaren....

Üst Alt