STSL 13/14 H:25 | Fenerbahçe 2-1 Kayseri Erciyesspor | MS | 16 Mart - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:25 | Fenerbahçe 2-1 Kayseri Erciyesspor | MS | 16 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erciyes'e ne sövüyorsunuz yahu hiç değilse bizden fazla kaleye gittiler ve gol bile attılar. Bizim şutumuz yoktu Kadıköy'de.

Trabzon maçını aldıkları an ben demiştim ( hükmen alıyorlar yüzde bir milyon ) lig bitti. Ha olur da bir mucize neden olmasın. Ama bizim takım artık bitik. İkinci yarının ilk deplasmanından sonra da dedim bu takım deplasman kazanamadıkça şampiyonluk hayal diye. Şimdi bizim her maçı almamız şartıyla ! ( imkansıza yakın ) ezikler haftaya antep, sonra biz ve bjk ye kaybederse o zaman olur. Bu da imkansıza yakın.

elalemin şeyiyle gerdeğe girilmez... bu yoruma bende şöyle bi yorum yapıyorum bakalım ne diyeceksiniz erciyesten medet umanlar götümüzü 5 dakika sıksak rizeden 3 puanla dönecektik.....

Bizimkiler iktidarsız oldukları için mecburen başkasının şeyiyle gerdeğe girmeye çalışıyoruz !!! Burak+selçuk+ceyhun+sabri nin şeyleri bi tane bamya etmez !!!

Beleşoğluna yapılan net kırmızı tamam da hakem onu görmeyebilir, yanlış yorumlayabilir ama vermesi lazımdı. Hatadır. Ama Gökhan yalamasının yaptığına kırmızı verememek eyyamdır. Eyyamın daniskasıdır. Adam senin üniformanı resmen elleriyle çekti. Ama sen naptın? Eyyam yaptı resmen.

Baska takimin basarisizliga uzerine basari kurduk sampiyon olsak ne olur sen butun maclari kazanirsin konusma hakkin dogar aysal her maci kazanicaz diyo guvenen varmi bence yok hakkaten bok gibi haftasonu oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt