STSL 13/14 H:3 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | M.S | 30 Ağustos - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | M.S | 30 Ağustos

Amrabat lazım! Kanatta top taşıyan bir oyuncu olmasi şart. Modern futbol artık kanatlarla işliyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Eskişehir de de 2 puan bırakacağız gibi sanki. 4 gün kalmış UEFA'a isim listesi vermeye ve biz hala eksiklerimizi tamamlayamadık. Ayıp harbiden ayıp. Adama sorarlar ligde şampiyonluk getirileri, UEFA'dan gelen paralar, Sponsorluk ücretleri, Bu sezon tekrar sattığınız kombineler, Forma satışlarından gelen gelirler. Bütün bunlara rağmen alınan sadece Chedjou ise. Ve eksik bölgeler tamamlanamıyorsa bu kulüp batık demek ki. Hepsini borçlara akıttılar paraların.

Eskişehir de de 2 puan bırakacağız gibi sanki. 4 gün kalmış UEFA'a isim listesi vermeye ve biz hala eksiklerimizi tamamlayamadık. Ayıp harbiden ayıp. Adama sorarlar ligde şampiyonluk getirileri, UEFA'dan gelen paralar, Sponsorluk ücretleri, Bu sezon tekrar sattığınız kombineler, Forma satışlarından gelen gelirler. Bütün bunlara rağmen alınan sadece Chedjou ise. Ve eksik bölgeler tamamlanamıyorsa bu kulüp batık demek ki. Hepsini borçlara akıttılar paraların.

yönetimde iş bitirici adamlar gitti gerçekten çok çalışan adamlar gitti yönetim ile "elamanlar" arasındaki bağı sağlayanlar gitti.

umarım büyük başgan , hz. başgan diyenler 2 3 haftaya başkanı da satmazlar.

Gecen seneki yuksek tempolu eskisehir den eser yok bu sene.

Cok duragan ve yavas futbol oynuyorlar.

Ama ne olursa olsun iyi motive olacaklardir.

Sent from my iPad using Tapatalk

yönetimde iş bitirici adamlar gitti gerçekten çok çalışan adamlar gitti yönetim ile "elamanlar" arasındaki bağı sağlayanlar gitti.

umarım büyük başgan , hz. başgan diyenler 2 3 haftaya başkanı da satmazlar.

Ben eminim ki Fatih Terim Sadece Ardaya bile razı olur. Zaten oyuncuyu göndermen hataydı. Hocada çok istiyor Ardayı. Ne gelecek Fenerden bize Şl ücreti? 8-10? Koy üzerine 7-8 daha al ardayı. Kapat transferi. Ben bile sadece Ardaya kabul olurum. Atleticoya 18-20 arası verirsen Ardayı bırakır. Ünal Aysal istiyor ki Atleticonun verdiği bonservisi geri verip başa baş alsın Ardayı.. Adamlar Ardanın ölüsüne 12 verip aldılar arkadaş. Sneijderi 7.5 milyon Euroya aldık biz. niye fesih bedeli 15 milyon Euro koydurduk? Biri Sneijdere 7,5 verse Aysal verecek mi bir sorsunlar.

Bu maçı kaybedersek beşiktaş antebi yenip şimdiden puan farkını 5'e çıkartır o yüzden kesinlikle kazanmalıyız

acikcasi bu karamsam yorumlar baya yormaya basladi daha henüz ligin basi maglub olsak ne olacak? ilk 5 hafta maclari baya zorliyan maclar puan kayiplari olmasi dünyanin sonu anlamina gelmez biraz toparlayin kendiniz arkadaslar cok san sıkıcı olmaya basladi.

Bursa macinda umarim oyuncularimiz da teknik heyet de ders almis olur Eskisehir maci da zor gececek ama ben Galatasasarimiza güveniyorum ligi yine en son 4 hafta kala sampiyon olarak ilan ederiz. Bu takim gectigimiz sezondan mac seciyor bunu görmüyen gectigimiz sezon basi ve ortasi nasil gecti ve ligin son haftalari nasil gecti diye bir hatirlasin.

Su deplasmanlarda kac senedir galibiyetimiz yok zaten, sezon öncesi kaba hesap yaparken en fazla 1 puan yazilir su maclara.

Isin kötü tarafi 5.hafta Besiktas deplasmani da var. 9 puanin üzerine cikamayiz gibi görünüyor. Rakipler 5-6 puan fark atarsa isimiz kötü.

Muslera

Eboue Chedjou Semih Hakan

Engin Melo Selcuk Erman

Sneijder

Drogba

Yedekler: Eray-Sabri-Gökhan-Ceyhun-Yekta-Burak-Umut

Üst Alt