STSL 13/14 H:3 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | M.S | 30 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | M.S | 30 Ağustos

acikcasi bu karamsam yorumlar baya yormaya basladi daha henüz ligin basi maglub olsak ne olacak? ilk 5 hafta maclari baya zorliyan maclar puan kayiplari olmasi dünyanin sonu anlamina gelmez biraz toparlayin kendiniz arkadaslar cok san sıkıcı olmaya basladi.

Bursa macinda umarim oyuncularimiz da teknik heyet de ders almis olur Eskisehir maci da zor gececek ama ben Galatasasarimiza güveniyorum ligi yine en son 4 hafta kala sampiyon olarak ilan ederiz. Bu takim gectigimiz sezondan mac seciyor bunu görmüyen gectigimiz sezon basi ve ortasi nasil gecti ve ligin son haftalari nasil gecti diye bir hatirlasin.

Yenilgiye kimse birsey demez, ilk 5 haftanin 3 macinida kaybedersin hic problem yok. Problem oynanan sikici futbolda, hic keyif vermiyor, 90 dakika bir kac posiyzon haric aksiyon yok.Vallah ben rahsi gelemiyorum bu futbola, benim fikrim böyle.

Futbolcularin alinan maaslarina bakiyorsun birde oynanan futbola. Bu verlinen paralari cogu oyuncu Realde ve Barcelonada bile alamiyor.

Daha iyi olacamiza terse gidiyoruz. Iki sene önce oynanan futbola bakiyorsun ve su an oynanana.

Muslera

Eboue Semih Gökhan Balta

Sneijder Melo Selçuk

Amrabat Burak Drogba

Bu şekilde oynamamız lazım, kanat oyuncusu alırsak da Amrabat'ın yerinde oynar.

Bu sistemde Burak uç forvet oynamak zoruna çünkü oyun karakteristiği bunu gerektiriyor. Drogba fazla havaya girdi, Terim'in havasını alması lazım. İlk geldiğindekinden daha kötü, çünkü çok daha bencil ve lakayıt. Drogba bu sistemde atılan uzun topları tutup geriden gelen arkadaşlarına ve Burak'a iletmeli. 6 kişinin arasına topla dalmak ya da kaleyi gördüğü anda vurmak gibi saçmalıklardan vazgeçmeli, çünkü beceremiyor.

Sneijder de İnter de oynadığı gibi box to box oynamalı, ama orta saha üçlüsünden ofansa en çok katılan oyuncu olmalı. Topu sağa çekip vurmak ya da ortalamakla olmuyor bu işler. Milli takıma da almıyor hocaları bu sebepten. İnşallah düzelir de hem milli takıma alınır hem de bize daha çok katkı yapar. İkili mücadelelere daha çok girmeli, koşu mesafesi fena değil son maçta.

Amrabat ileri üçlünün en formda ismi, ama yabancı kontenjanına takılıyor. Özellikle Sneijder ile çok iyi anlaşıyor. Bence Chedjou'yu feda etmek daha mantıklı çünkü ligde Gökhan-Semih idare eder.

beyler çok karamsarsınız. karşı takımda necati gibi bi kazma var. ne kadar iyi oynarlarsa oynasınlar puan almak için gol atmaları lazım o da zor bence. biz kötü oynadığımızda bile gol atabilen bi takımız. ben kazanacağımızı düşünüyorum yani. en basiti geçen haftaki fener-eses maçını hatırlayın. eses ezdi ama kazma necati bi ton pozisyon ve penaltı kaçırdı. 3 puanı da bişey oynamayan fener aldı. puanı gol atana veriyolar iyi oynayana değil.

Üst Alt