STSL 13/14 H:4 | Bursaspor 0-3 Beşiktaş | M.S | 15 Eylül - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Bursaspor 0-3 Beşiktaş | M.S | 15 Eylül

Bakın beyler adam akıllı oynarsak Bjk yi rahat yeneriz ancak şöyle bir gerçek varki adamlar iyi organize oluyor . Biz tam olamadık . Adamlar da Almeida bile son vuruşunu geliştirmiş . Bizde son 2 sezonda 50+ gol atan Burak vasat .

Adamlar yan toptan gol atıyor . Selçuk ve Sneijder gibi iyi orta açanlar olmasına rağmen bizde yok .

Kısaca Bjk kadro babında yenemez ama bunlar göz önünde bulununca.

Melo -Şino Bunlar 2014 Dünya kupasında oynamak istiyor ve Melo acıkca dedi ben farklıyım Antalya macında Ama Sneıjder sorumluluk alıp bir maestro edasında binevi topla dans etmeli .

Ve Son olarak Didi duran toplara karışmasın .

selcuk iyi orta acıyorsa sen bidaha mac izleme karşim

Ben size gerçekleri söyleyeyim tekrar inkar edip etmemek size kalmış ;

1- Ş.L aldatmacası. Geçen sezon çekilen grup : ManU - Cluj - Galatasaray - Braga. 2. torbadan gelen takım ilk büyük şanstı bizim için. İlk ManU

maçı oynamamız gereken futbolu oynadık ama yenildik ( direkler, verilmeyen penaltı ). Onun dışında biz o grupta 6 maçın 2sini iddaası olmayan takımlara karşı oynadık ki çok nadir denk gelir bu şekilde şans. Bu bizim ikinci büyük şansımızdı. Grubu zor bela 2. bitirip en baba şansla Schalke ile eşleştik. ( 1. bitiren ManU, Real ile eşleşti !! ). Maç öncesi neredeyse bütün schalke kadrosu revire döndü. Zaten inanılmaz kura çekmişsin ve bu kuradada adamlar tam kadro değil. Bu turuda yine zor bela geçtikten sonra Real geldi. İlk maçtan işi bitirdiler. 2. maç ikinci devre yine oynamamız gereken oyunu oynadık ama yeterli olmadı takım alkışlandı. Kısacası Ş.L'de 3 maçta top oynadık. 1- ManU 2-Schalke(ikinci maç) 3- Madrid ( ikinci maç, ikinci devre)

2- Şampiyonluklar aldatmacası. Kuşların kadro olarak büyük darbe yemesi ve bizim yeni yönetim ve teknik kadroyla yakaladığımız hava ile ilk sezon şampiyon olduk ki o sezon bile son maça kaldı. ( playoff demeyin sene başından belliydi ). Ondan sonraki sene berbat futbol oynuyorduk ama Drogba ve Sneijder transferlerinin getirdiği hava ile yakalanan seri şampiyonluk getirdi. Kısacası şampiyonluğu Türkiye şartlarında hakettik belki ama ilerisi ışık vermiyordu.

3- Yabancı sınırı aldatmacası. Bu sınırın geleceğini cümle alem biliyordu ancak bizim yönetim o kadar emindi ki bunun uygulanmayacağından önlem alma gereksinimi bile duymadı. Eldeki plan çarşıya uymadı. Buna rağmen transfer sezonunda bu eksikler kapatılabilirdi. Hem yönetimin becereksizliği hem hocanın futbolcuları veto etmesi ile iki kazma alıp altın çıkarmaya çalıştık. Bahane de hazırdı biz büyük isimlerle anlaşmıştık ama sınır buna izin vermedi. Yok ya :).

4- Sistem aldatmacası. Hocanın çift forvet takıntısı. İlk sene yine çift forvetle oynanan pres futbolu gerçekten izlenmeye değerdi ancak hoca bunu Elmander gibi ciğersizle ( yanlış anlaşılmasın yorulmayan demek istedim ) yapıyordu. İlerde yapılan hücum pres zaten rakibi çıkarmıyordu. Bunu Drogba'dan ve Burak'tan beklemek yani bu isimlerin becerebildiklerini bilememek büyük hata ve bilgisizlikti. Hala devam ediyor çift forvet.

Bunların bir tanesi bile yalan değil.

1 yalan 3 eksik 4 duruma göre tartışılır.

Geçiniz.

0-0 iken falan kaçırmadılar. İlk pozisyonları gol oldu zaten. Beşiktaşta Fenerde maçı koparmayı çok iyi biliyor tdleri bi rezilliğe imza atmadığı müddetçe. Biz ise 2-0 bile önde olsak dakika 50 küsürler olsun sona doğru eziyet halinde geçiyor. Antep maçıda en büyük örneği

0-0 iken bile gol geliyorum diye bağırıyordu, ha çok net pozisyona girmediler belki ama son pasları yapamadılar sadece. Her neyse adamlar gayet başarılıydı sonuçta. Bizim maçların alayı eziyet zaten 2 senedir. Öne geçtiğimiz anda rölantiye alıyoruz, ne bir iştah var ne birşey.

Çok erken havaya girdiler bu bazen avantaj gibi gözüksede dezavantajda olabilir bakalım zaman gösterecek bize kesin olan bir şey var ki şu an çok iyi gidiyolar, tebrik etmek gerek. Ha Bursa deplasmanı zaten zordu yeaa 1 puan iyiydi değil mi arkadaşlar hatırlatmadan edemedim.

Çok erken havaya girdiler bu bazen avantaj gibi gözüksede dezavantajda olabilir bakalım zaman gösterecek bize kesin olan bir şey var ki şu an çok iyi gidiyolar, tebrik etmek gerek. Ha Bursa deplasmanı zaten zordu yeaa 1 puan iyiydi değil mi arkadaşlar hatırlatmadan edemedim.

bursanın bu maçtaki defansı kadar veremez hiç bi kadın erkeğe.çok iyiydi bursa defansı..her atakta muazzzamdılar.

Bjk doğru kadroyla çıktı bugün.Tek forvet Almeida,Veli yok,orta sahada Oğuzhan,Fernandes,Hatiksın mı ne beraberler. Kanatlardan da Töre akıyor. Biz ise devamlı çift forvetlen çıkıyoruz arkasına Emre'yi , Ambrabat'ı sakat olmayınca ise Hamit'i koyuyoruz. El frenini kendimiz indiriyoruz.

0-0 iken bile gol geliyorum diye bağırıyordu, ha çok net pozisyona girmediler belki ama son pasları yapamadılar sadece. Her neyse adamlar gayet başarılıydı sonuçta. Bizim maçların alayı eziyet zaten 2 senedir. Öne geçtiğimiz anda rölantiye alıyoruz, ne bir iştah var ne birşey.

İyi kötü adamların türk kanat oyuncuları var. Skorada etki ediyorlar. Alternatif sol bekleri var. Yabancı sıkıntıları yok. Escude yerine Toraman oynasa pek bişey değişmez. Her türlü alternatifleri var iskeleti türklerden kurup eksik bölgelere önümüzdeki transfer dönemlerinde kaliteli yabancı takviyesiyle ligi götürebilirler

1'in nesi yalan ? Hangi cümlem yanlış ??

3 maç oynamışız, Schalke eksikmiş.. Tek maç mı oynadık Schalke ile affedersin ? Ligd o hafta şikecilerle oynadık bizde. Kolay mı sanıyorsunuz ? Unuttunuz hemen ?

Ayıptır.

Evet kötüyüz şuan. Bana sabah kadar anlatsın herkes en iyi 11 bizde. Bir takım 11 çıkaracaksa bu en iyi bizde. Ancak taktik-moral ve düzen açısından sorunumuz var. Bunda pay yüzde50 başkan yüzde25 hoca da.

Şiketaş cacık bir takımdır. Sabaha kadar yensinler vs.. Kötü demiyorum cacık diyorum. Haftaya da görürüz.

Yahu tutuşmuş gene forum bırakın şu kargaları bu bebeler getiremez ligin sonunu.Fatih Terim çoluk çombalağa şampiyonluk kaptırır mı Allah aşkına.

Arkadaşlar objektif olun biraz Allahaşkına ya bugünkü oyunları gerçkten iyiydi adamların..he benim gözümde rahat yeneriz biz bunları adam gibi oynasak şampiyon oluruz ama bizim daha önemli işlerimiz var arkadaşlar ... türk futbolunu kurtaracaz ya biz... hocamız ikisinde yeter nasıl olsa... hoca imzayı at imzayı... yeter artık bu taraftarın canı sıkılmaya başladı bu yüzden...ya at imzayı yada gerçkten git be hocam..bnde sana bunu söyledim ya

3 maç oynamışız, Schalke eksikmiş.. Tek maç mı oynadık Schalke ile affedersin ? Ligd o hafta şikecilerle oynadık bizde. Kolay mı sanıyorsunuz ? Unuttunuz hemen ?

Ayıptır.

Evet kötüyüz şuan. Bana sabah kadar anlatsın herkes en iyi 11 bizde. Bir takım 11 çıkaracaksa bu en iyi bizde. Ancak taktik-moral ve düzen açısından sorunumuz var. Bunda pay yüzde50 başkan yüzde25 hoca da.

Şiketaş cacık bir takımdır. Sabaha kadar yensinler vs.. Kötü demiyorum cacık diyorum. Haftaya da görürüz.

Hocam sadece 6 yabancı kullanarak bana şu en iyi 11'imizi sayabilir misin, rica etsem.

Ayıptır.

Sor birçok Galatasaray'lıya yine bu 3 maçı sayıcaktır. Bu kişisel görüş değil gerçeklerdir. Schalke karşımıza forvet olarak Pukki ile çıktı Huntelaar 2 maçtada yoktu ve bunun dışında yine birçok eksikleri vardı yani bu da yanlış değil.

%25 mi ? O kadar basit yani. İyi banada o kadar para versinler başkanımda Ünal Aysal olsun nasıl olsa sorun %50 ondaymış. Forumun tamamı bi ömür çalışsa hocanın 2 yılda aldığı parayı göremez. Görevi takımı oynatmak bunuda layığıyla yapmak zorunda toplantılarda artislik yapması için almıyor.

Sor birçok Galatasaray'lıya yine bu 3 maçı sayıcaktır. Bu kişisel görüş değil gerçeklerdir. Schalke karşımıza forvet olarak Pukki ile çıktı Huntelaar 2 maçtada yoktu ve bunun dışında yine birçok eksikleri vardı yani bu da yanlış değil.

%25 mi ? O kadar basit yani. İyi banada o kadar para versinler başkanımda Ünal Aysal olsun nasıl olsa sorun %50 ondaymış. Forumun tamamı bi ömür çalışsa hocanın 2 yılda aldığı parayı göremez. Görevi takımı oynatmak bunuda layığıyla yapmak zorunda toplantılarda artislik yapması için almıyor.

Neden yüzde 50 ? Dur söyleyeyim sana.

Transferlr 3 yıldır hatalı ya da eksik. Bu seneyi saymıyoru zaten.

Hocana 1 yıllık saçma sapan sözleşme uzatırsan ve abidik gubidik adamları takım üstü yetkilerle donatırsan olan olur.

Bizde hırs yok. Hırs = Terim Öyle Eboue'ler profesyonelliklerle bu iş olmuyor. buraya yazıyorum Robben'de gelse bu maçlar giderdi. Çünkü oyuncularımızın büyük bölümü maç seçiyor.

Yerliler yetersiz. Bu nokta önce başkanı bağlar. Sonra hocayı.

Hocanın hatası sözleşme ve Milli Takım meselesi. Onu da bu duruma sokan Yönetim.

Serdar Kurtulus cok iyi oynuyor bu sezon. Yine cok iyi mac cikardi. Defansif yonu Gokhan Gonul'den daha guclu. Gokhan kadar suratli olmasada hamle anlayisi ve fizik gucu cok daha yuksek.

Gokhan Gonul'un topla cikislari var, Serdar bircok topsuz kosu yapiyor. Sistem farki olmasi gerek.

Fizik gücü daha mı yüksek ? Gökhan bütün maç bindiriyor, sağ açık gibi oynuyor ama yine de diri kalmayı başarıyor.

Üst Alt