STSL 13/14 H:4 | Bursaspor 0-3 Beşiktaş | M.S | 15 Eylül - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Bursaspor 0-3 Beşiktaş | M.S | 15 Eylül

Sene biliyorsun. İstersen tek tek kıyaslayalım 2 pozisyon dışında üstün değiller bizden. Üstün derken de fersah fersah değ,l azıcık. Ancak sorunları yok ve stresleri yok.

Haftaya diyorum çok değil. Haftaya görüşürüz.

Tamam da 6 yabancılı en iyi 11'i merak ettim, ben 6 yabancı kullanarak adam akıllı bir 11 çıkaramıyorum mesela bizden. Yoksa yabancı yerli kıyaslaması yaparsak elbette iyiyiz.

Haftaya görüşürüz derken ne anlamda söyledin pek anlamadım, yeter ki kazanalım da, ondan sonra görüşelim tabi neden olmasın.

Yahu tutuşmuş gene forum bırakın şu kargaları bu bebeler getiremez ligin sonunu.Fatih Terim çoluk çombalağa şampiyonluk kaptırır mı Allah aşkına.

fener denen takımda bu kibirden gitti zaten. umarım bizimde sonumuz aynı olmaz. yanlış anlama renkdaş ama en sevmediğim şeydir şu kibir. kendi kulübümün taraftarında görmek canımı sıkıyor. sonuç olarak burada tedirginliği dile getiriyor aklı başında taraftarlar geç olmadan. testi kırıldıktan sonra bir manası yok çünkü. adamlar 4 maç 12 puan yaptı. iyi de top oynadı iyi de mücadele etti. yerlileri iyi performans gösteriyor. 6+0+4 problemleri yok. takım genç iyi koşuyor. bizim takım ise yaşlı bir takım. sadece bruma transferi bu gerçeği değiştirmez. ama tecrübeli bir takım. lakin bu tecrübenin sahaya yansıdığını göremeyince taraftar deliriyor tabi ki. yabancı oyuncu sınırı konusunda en problemli takımız. ab kuralı ne olacak belli değil. hoca ve başkanın ne yaptıkları belli değil. dangalak yorumcuların ağzına sakız ettiler kulübü. son 2 senenin şampiyonuyuz diye bu sene de şampiyon olacağımızın garantisi yok malesef.

Tamam da 6 yabancılı en iyi 11'i merak ettim, ben 6 yabancı kullanarak adam akıllı bir 11 çıkaramıyorum mesela bizden. Yoksa yabancı yerli kıyaslaması yaparsak elbette iyiyiz.

Haftaya görüşürüz derken ne anlamda söyledin pek anlamadım, yeter ki kazanalım da, ondan sonra görüşelim tabi neden olmasın.

Seninle değil skor sonrası dedim. Haftaya bugün bunları yenmiş olacağız.

Bjk kalitesi belli ancak hırsı ve motivasyonu yüksek bir takım. Gençler. Bu lige uygunlar. Avrupa maçlarında gördük kendilerini de.

Fizik gücü daha mı yüksek ? Gökhan bütün maç bindiriyor, sağ açık gibi oynuyor ama yine de diri kalmayı başarıyor.

Soylediginin fizik gucle pek alakasi yok. Kondisyon bu dedigin. Serdar'in fizigi Gokhan'dan daha guclu, ikili mucadelelerde Gokhan kadar kolay yikilmiyor.

Bunun yanı sıra arı gibi calisiyor. Gokhan Gonul gibi sag acigin oyununu bozmuyor.

3 maç oynamışız, Schalke eksikmiş.. Tek maç mı oynadık Schalke ile affedersin ? Ligd o hafta şikecilerle oynadık bizde. Kolay mı sanıyorsunuz ? Unuttunuz hemen ?

Ayıptır.

Evet kötüyüz şuan. Bana sabah kadar anlatsın herkes en iyi 11 bizde. Bir takım 11 çıkaracaksa bu en iyi bizde. Ancak taktik-moral ve düzen açısından sorunumuz var. Bunda pay yüzde50 başkan yüzde25 hoca da.

Şiketaş cacık bir takımdır. Sabaha kadar yensinler vs.. Kötü demiyorum cacık diyorum. Haftaya da görürüz.

Taktik-moral düzende ki sorumluluğun 50%sini başkana yüklüyorsan hoca kenara çekilsin takımıda başkan yönetsin

Seninle değil skor sonrası dedim. Haftaya bugün bunları yenmiş olacağız.

Bjk kalitesi belli ancak hırsı ve motivasyonu yüksek bir takım. Gençler. Bu lige uygunlar. Avrupa maçlarında gördük kendilerini de.

Ya biz yenelim de artık gerisi çok problem değil. Ha ama öyle bir söyledin ki, sanki ben bjk bizi yener demişim gibi. Ha bana göre en iyi ihtimal berabere kalırız diyorum, inşallah kazanırız öyle veya böyle. Yoksa lig elden gidiyor.

Bence 6 yabancılı kadromuz dengeli bir kadro değil. Arkayı iyi yapsan önde zorlanırsın, ön tarafı yabancı yapsan arka taraf otoban. Neyse bakalım.

Soylediginin fizik gucle pek alakasi yok. Kondisyon bu dedigin. Serdar'in fizigi Gokhan'dan daha guclu, ikili mucadelelerde Gokhan kadar kolay yikilmiyor.

Bunun yanı sıra arı gibi calisiyor. Gokhan Gonul gibi sag acigin oyununu bozmuyor.

Oyununu bozuyor mu ? Adam bütün kanadı kullanıyor daha ne yapacak. Önündeki kanat Robben sanki.

fener denen takımda bu kibirden gitti zaten. umarım bizimde sonumuz aynı olmaz. yanlış anlama renkdaş ama en sevmediğim şeydir şu kibir. kendi kulübümün taraftarında görmek canımı sıkıyor. sonuç olarak burada tedirginliği dile getiriyor aklı başında taraftarlar geç olmadan. testi kırıldıktan sonra bir manası yok çünkü. adamlar 4 maç 12 puan yaptı. iyi de top oynadı iyi de mücadele etti. yerlileri iyi performans gösteriyor. 6+0+4 problemleri yok. takım genç iyi koşuyor. bizim takım ise yaşlı bir takım. sadece bruma transferi bu gerçeği değiştirmez. ama tecrübeli bir takım. lakin bu tecrübenin sahaya yansıdığını göremeyince taraftar deliriyor tabi ki. yabancı oyuncu sınırı konusunda en problemli takımız. ab kuralı ne olacak belli değil. hoca ve başkanın ne yaptıkları belli değil. dangalak yorumcuların ağzına sakız ettiler kulübü. son 2 senenin şampiyonuyuz diye bu sene de şampiyon olacağımızın garantisi yok malesef.

Güvencem kendi takımım değil , beşiktaşın ne olduğunu biliyorum o yüzden tedirgin değilim yoksa iyi oynamadığımızı sıkıntılarımızın olduğunu bende biliyorum beşiktaşdan çok fenerden çekiniyorum bu sene şampiyonluk yarışında.

Ya biz yenelim de artık gerisi çok problem değil. Ha ama öyle bir söyledin ki, sanki ben bjk bizi yener demişim gibi. Ha bana göre en iyi ihtimal berabere kalırız diyorum, inşallah kazanırız öyle veya böyle. Yoksa lig elden gidiyor.

Bence 6 yabancılı kadromuz dengeli bir kadro değil. Arkayı iyi yapsan önde zorlanırsın, ön tarafı yabancı yapsan arka taraf otoban. Neyse bakalım.

Yensekte, yenilsekte birşey değişmez. 5.haftadan da lig gitmez. Yok öyle bir dünya.

10larca örnek var söylendi burada da. Rijkaard dönemi başlangıç 5'te 5 elde var sıfır.

Alakası yok. Kaldı ki Başkan zaten yönetiyor bilmiyorsanız biraz bakın. taktik kadro değil elbette.

Taktik-moral de diyorsun problem ondan sonra başkan suçlu diyorsun. Takımın hocası kimse o sorumludur taktik ve moralden. Başkan iyi sabrediyor hocaya. Cuma günkü basın toplantısı baştan aşşağıya yanlış.

Açık açık söylemekte fayda var.

Biz konsanstre olmamış sorunlu bir takımız. Rakiplerimiz bizden iyi değil. Biz motive değiliz.

Oyununu bozuyor mu ? Adam bütün kanadı kullanıyor daha ne yapacak. Önündeki kanat Robben sanki.

Cok bozuyor. Gokhan Gonul'un en ovulen yonu ofansif katkisi, ama Edirne'yi gectigimiz gibi bu katkiyi gordugun oldumu ? Bosna maci en basit ornek. Hiddink doneminde Hollanda ile oynadigimiz hazirlik macinda 90 dk boyunca Afellay'dan 1 kez bile top kapamadi.

Gokhan top ayaginda hep ileri cikiyor. Sag acigin topla bulusmasi gerekirken top Gokhan'da oluyor. Dedigin gibi, sag acik gibi oynuyor, hucuma katkida bulunan sagbek degil. Bu oyun bir takimin sag acigini cok bozabilir. Ayni sebepten dolayi Manolev PSV'de persona non grata oldu. Programlarda eski futbolcular analiz yaptiklarinda hep bunu one surduler. Aynisi Gokhan'da var. Gokhan sag aciga destek olacak, onun onunu kesmeyecek.

Zira Gokhan'in bu ofansif katkisi, defansif hatalarini biraz affetiriyor. O da olmasa ancak Manisaspor'da felan oynardi.

Cok bozuyor. Gokhan Gonul'un en ovulen yonu ofansif katkisi, ama Edirne'yi gectigimiz gibi bu katkiyi gordugun oldumu ? Bosna maci en basit ornek. Hiddink doneminde Hollanda ile oynadigimiz hazirlik macinda 90 dk boyunca Afellay'dan 1 kez bile top kapamadi.

Gokhan top ayaginda hep ileri cikiyor. Sag acigin topla bulusmasi gerekirken top Gokhan'da oluyor. Dedigin gibi, sag acik gibi oynuyor, hucuma katkida bulunan sagbek degil. Bu oyun bir takimin sag acigini cok bozabilir. Ayni sebepten dolayi Manolev PSV'de persona non grata oldu. Programlarda eski futbolcular analiz yaptiklarinda hep bunu one surduler. Aynisi Gokhan'da var. Gokhan sag aciga destek olacak, onun onunu kesmeyecek.

Zira Gokhan'in bu ofansif katkisi, defansif hatalarini biraz affetiriyor. O da olmasa ancak Manisaspor'da felan oynardi.

gecen romanya macinda iyi oynadi to be frank

Beşiktaşlılar; kumarda 1 kere yenince hep yenecekmiş gibi gaza gelip her şeyini kaybedenler gibi değiller mi şuan ?

Yahu banane Edirne'den sonrası ? Orasını Fenerbahçe düşünsün ki adamlar zaten men yemiş. Sanki adamı Maicon'la kıyaslıyoruz. Gökhan Edirne'de yok ama Serdar yardırıyor maşallah. Şu anda karşılaştırdığımız iki adam da Edirne'de yok orasını boşver. Sık sık içeri kateden bir kanat oyuncusunuz varsa eğer Gökhan gibi bütün kanadı kullanan bir bekin olması avantajdır. Bu avantajı dezavantaja çevirmek sistem hatasıdır bana kalırsa. Şahsen Serdar'da kötü değil bilakis yararlı bir takım oyuncu ama özel bir tarafı yok. Gökhan'da ikisi de var.

Üst Alt