STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül

Karsimizda oturmus kadrosu olan bir takim ve 80.00 seyirci olacak.

Tolga-Serdar-Escude-Sivok-Atiba hep 90 dakika oynadi. Sol beke de Ramon'u aldilar. Kanatlarda Gökhan, Olcay fv arkasi Fernandes ve ileride hep Almeida oynuyor.

Tek soru isaretleri Veli-Oguzhan'dan hangisini tercih edecegi. Oguzhan sakat olduguna göre Veli'nin yeri garanti.

umrumds degil sezon resmen bu maca bakiyor lig uzun olabilir ama cl uzun degil

kafa okarak biterlerse avcinin milli takimi gibi olcaz

maç izleyecek takatim kalmadı,radyodan dinleyecem...ne attığımız ne de yiyeceğimiz gollere tepki vermem mümkün değil bundan sonra.bişey hissetmiyorum bu rezil futbolcu topluluğu için.GS forması yakışmıyo onlara.

1-6 yenilmemiz iyi oldu demiyeceğim. ama 0-1 yerine 1-6 yenilmek daha iyi oldu başkanın dediği kadar.

fatih hoca bunları iyi paylar yoksa 0-1 olsa fatih hoca diyecekdi madride bile zar zor yenildik böyle akılları başlarına gelmiştir.

bjk duran toptan bulur golü yine zaten..sivok,escude...bizde mal gibi ön direğe keseriz ortaları,kafayı vursak bile gol olmaz..

keşke başka bi şarkı söylese artık bizimkiler..hep aynı hikaye,bıktım.

Hiç yorum yapmadan maçı bekliyorum, bakalım göreceğiz. Bu maçta da böyle rezil ve ruhsuz top oynarsak başta terim olmak üzere hepsini mancınığa bindirmesini bilir bu taraftar

karsımızdakı takım 116km kosan bı takım..bız antalya ve rm macında 104km kostuk cok zor ısımız hıc ıhtımal vermıyorum yenecegımıze...

Escude ve Sivok ikilisine yuklenebilirsek olur bu is.

Takimin morale ihtiyaci var, şu şike karşıtı şikecilerin yüzünü güldürmeyelim.

Eboue oynamasın lütfen!!..

Bence beraberlik hakkımız bile yok.Beraberlik diyordum,dünkü maçtan sonra yeniliriz gibi geliyor bana.Muhtemelen yine yanlış bir kadro çıkartır hoca.

Üst Alt