STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül

Hocanın ben bazı sorunları oldugunu düsünüyorum yani söyle bi sorun illa benim dediğim olucak baska taktikle maktikle oynarsam bana yakısmaz gibilerinden.

Arkadas bu takım Emirates Cup'ta Tek forvetle alayını yendi Süper Kupada Feneri yendi tek forvetle

Allah'tan Burak efendi sakatmısta kupa maçında oynamadı yoksa o kupayıda kaptırırdık

takım dünkü hezimete bir reaksiyon gösterecektir. kazanacağımızı düşünüyorum.

ben olsam şöyle bi 11 yapardım

muslera

sabri chedjou semih hakan

bruma yekta melo riera

selçuk

umut

Derbide favoriler her zaman kaybeder.

Şuan da galibiyete daha yakın taraf rakip olduğuna göre biz bu maçı kazanacağız.

Çok düz mantık oldu ama durum bu.

+1905

1 ay önce biz bu kargaları her türlü yeriz diyenler nerde?

Hani beşiktaşı küçük görenler.? Bursaspor maçını kesin kaybeder diyenler nerede? :))

Şimdi hepsi umutsuz.

Ben size dedim bana kuş yemi resimi yolladınız.

Galatasaray taraftarı dünyanın en polyanacı taraftarıdır diyorum anlamıyorsunuz.

ne yazıkki bi beklentim yok çünkü takım kondisyon olarak da yerlerde,hırsla olmaz bu iş 60. dk dan sonra bizim takım yine oyundan düşer bu kondisyonla.

bu maçı kazanamazsak büyük ihtimalle sezon gider. çünkü şu an ki durumumuzda ancak bu maçı kazanarak bir hava yakalayabiliriz. ama inancım var mı?? malesef yok.

çok değil 1 ay önce neler konuşup neler hayal ediyorduk, şimdi ise neler konuşuyoruz inanılır gibi değil. son 2 senenin şampiyonu, son 2 senenin süper kupa şampiyonu, o da yetmedi avrupa çapında prestijli bir turnuva olan emirates cup şampiyonu. dünya yıldızlarını almış, 45.000 kombine satmış, yepyeni sponsorluklar kazanmış, camia olarak cl de yeni bir çeyrek final başarısı ve 4. yıldız için kenetlenmiştik. haklıydık çünkü son 2 senenin şampiyonu ve cl çeyrek apoleti taşıyan oturmuş bir takıma sahip olduğumuzu düşünüyorduk ve inancımız tamdı. ve sezon başladı iyi oynamasakta ilk maçımızı kazanmıştık....

her ne oldu ise bu maçın hemen sonrasında fatih terim-milli takım olayı patlak verdikten sonra oldu. Başbakan ve dolayısı ile bakan araya girdi dendi, demirören komplosu dendi, fatih terim-ünal aysal arasında çekişme veya ego savaşları dendi. Ne olduysa oldu ama en başından beri dediğimiz gibi olan yine G.Saray'a oldu. o günden beri bir galibiyet dahi alamadık. milli takım ise iki maçını da kazandı. şimdi ne dememiz gerekiyor bilemiyorum. şu onca rezilliklerin kepazeliklerin yaşandığı ülkede elle tutulur tek birşey vardı elimde o da G.Saray'ım. yani çok üzgünüm. bu takımın bu hale gelmesinde kimin emeği varsa ister başkan olsun ister hoca isterse başbakan, onları ve sevdikleri herşeyi içimden en içten dileklerimle anıyorum!!!

Yıllardır hep bize olan olsun. Bjk oyunu domine etsin, iyi oynasın ama golü bulamasın. Yarım pozisyondan 1 tane sıkıştırıp 1-0 yenelim.

--------muslera-----

sabri----semih---chedjou---riera

amrabat---melo----Selçuk----bruma

-------burak-----umut---

şeklinde çıksın buyuk ihtimal yeneriz

Üst Alt