STSL 13/14 H:5 | Fenerbahçe 4-0 S.B. Elazığspor | M.S | 21 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:5 | Fenerbahçe 4-0 S.B. Elazığspor | M.S | 21 Eylül

dk.20 : 0-1 (forumda hemen hemen herkes mutlu , bir grup tedirgin)

dk.80 : 1-1 ("al işte")

dk.90+7 : 2-1 ("yuh biz biliyorduk böyle olacağını")

Elazığspor'un 20 kişilik maç kadrosunda şu isimler yer alıyor; İvesa, Zülküf, Özgür, Görkem, Adem, Deniz Yılmaz, Deniz Aslan, Vitolo, Çağlar, Pape Habib Sow, Bilica, Hakan Söyler, Köksal, İbrahim Kaş, Luke Moore, Noyan, Onur, Serdar Gürler, Tidiane Sane ve Serdar Özkan.

Elazığ'daki sol bek Özgür'ün performansını büyük bir merakla bekliyorum.Adam 2010-2011 sezonundan itibaren 3.Lig,2.Lig,PTT 1.Lig ve bu sene son olarak Süper Lig'e tırmandı.Bu seneye de iyi başladı 1 gol ve 1 asistle.

bu fener yanal geldiğinden beri çok gol atıyor ve baya koşuyorlar.. aykut zamanında ki gibi kısır geçmiyor maçları ve özellikle takım defansınıda oturturlarsa bu sene malesef şampiyon olabilirler.. birde beşiktaş var bu sene lig çok zor geçecek.

Muhtemel 11

Zülküf

Deniz Aslan - Ahmet Görkem - Çağlar Birinci - Özgür Özkaya

Serdar Gürler - Vitolo - Sane - Köksal - Serdar Özkan

Deniz Yılmaz

elazigiyi hic izlemedim bu sene. gecen senede rahat kazanir diyenler vardi fener icin . elazig sonucda kazanmisdi kadiköyde galiba yada berabere mi bitmisdi ne. tam hatirlamiyorum simdi.

Üst Alt