STSL 13/14 H:5 | Fenerbahçe 4-0 S.B. Elazığspor | M.S | 21 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:5 | Fenerbahçe 4-0 S.B. Elazığspor | M.S | 21 Eylül

iyide biz kendimize gelene kadar atı alan üsküdarı geçecek , ayrıca fenerin kazandığı es es ve paşa maçlarında bizim puan kaybı olasılığımız çok yüksek...ahem fb hem de bjk özgüven kazanmaya başladılar böylece puan kayıplarını enaza indirecekler...

Daha 30 hafta var dedim ama kırılma haftası bu hafta olabilir.Düşüncem bjk yı yeneceğiz.Eğer yenersek buraya yazıyorum yine 5 10 farkla rakıplere fark atıp şampiyon oluruz.Çünkü arkımıza büyük bir rüzgar alacaz.Bizim takım biraz gazla oynamayı seviyor.Ama yenilirsek işte ozaman işler sakata girer.

Daha 30 hafta var dedim ama kırılma haftası bu hafta olabilir.Düşüncem bjk yı yeneceğiz.Eğer yenersek buraya yazıyorum yine 5 10 farkla rakıplere fark atıp şampiyon oluruz.Çünkü arkımıza büyük bir rüzgar alacaz.Bizim takım biraz gazla oynamayı seviyor.Ama yenilirsek işte ozaman işler sakata girer.

bende aynısını düşümüyorum , bjk yi yenersek ilerisi çin umutlu oluruz ama yenilirsek ligi büyük olasılıkla kaybederiz...ama şimdiye kadar oynadığımız oyun pek iyi ışıklar vermiyor...

Biz geçen sene fener kötü olduğu için şampiyon olduk bilmem farkında mısınız. Tüm sezon boyunca takım iyi oynamıyor diye bağırdık, forvetimiz kötü dedik, top tutamıyor atak yapamıyoruz, organize olamıyoruz dedik ama işte neyse...

Fener yine kötü ama en azından koşuyor ve koşmak yetiyor onlara. Biz her maç 10 kişi oynuyoruz Burak yüzünden.

Bazı polliyanacılar gerçekçi bakan üyelere hemen saldırmaya başlamış yine.2.hafta yazdım,3.hafta yazdım,geçen haftada yazdım,bu haftada yazıyorum.BJK'ye kaybedersek lig biter,geçmiş olsun.Fener'i saymıyorum,önümüzde yer alsalar bile gelecek sene cezalılar,3.olsak bile ŞL ön elemesine gideriz.O yüzden 2.lik veye 3.lüğün bir farkı yok.Bazı polliyanacılar hayaller aleminde yaşamaya devam etsin.

4 büyüklerden en kötü biziz vallahi galiba. tuhaf olan ise en iyi kadro bizimkisi :(

neyse daha toparlaniriz umarim,herhalde,Insallah...

serdar özkan çok bencil.

caner savunmada hiç yok

bekin asli görevi savunma yapmaktır sonra hücumu düşünecek.

ama savunmada ne kadar dökülürse dökülsün, iki bindirme yapıp bi orta kesti mi

göklere çıkarılır.

Biz geçen sene fener kötü olduğu için şampiyon olduk bilmem farkında mısınız. Tüm sezon boyunca takım iyi oynamıyor diye bağırdık, forvetimiz kötü dedik, top tutamıyor atak yapamıyoruz, organize olamıyoruz dedik ama işte neyse...

Fener yine kötü ama en azından koşuyor ve koşmak yetiyor onlara. Biz her maç 10 kişi oynuyoruz Burak yüzünden.

Aga tamam kötüyüz Burak da kötü hatta baya kötü.

Ama bir mesajında da Burak dışında bir şey söyle yahu.

Üst Alt