STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül

antalya maçında ki gibi başlayalım maça yeter..savunmada dany'e ihtiyaç olacak yine,rizenin forvetleri çok hızlı ve formdalar..

Rize lige süper başladı. Ama artık bizim de bu saatten sonra uyumaya hakkımız yok. Bir seri oluşturup, lige ağırlığımızı koymalıyız. Bu sene dalgınlığa gerek yok. Ayrıca kanatlı bir taktik anlayış bekliyorum. Tabii ki artık Bruma'da oynamalı. Umarım hoca yine macera aramaz.

chedjou semih ikilisini bozmamalı bu ikili oturmalı artık

melo yerine ceyhun

tek forvet drogba

kanatlarda amrabat bruma böyle oynatmak zor mu ya

muslera-sabri(eboue)-chedjou(zan)-semih-balta-ceyhun-selçuk-amrabat-sneijder-bruma-drogba

Her maçta gol kaçırma denemeleri yapıyoruz. Direkten dönen toplar, kaleci ile karşı karşıya, boş kale, bir metreden dışarı atmak vs hepsinden var. Burak, Umut bir yana Drogba bile rahat pozisyonları kaçırabiliyor. Adamı da uydurduk takım yapısına. :D

Bu maçta umarım seriye yeni bir halka eklemeyiz. Rakip kaleye atacağımız golü çizgiden çıkarmak gibi şeyler aklımdan geçmiyor değil :D Dilerim olmaz.

Ayrıca Sercan Kaya'ya dikkat etmek lazım. Göze çarpıyor Rize maçlarında.

Her maçta gol kaçırma denemeleri yapıyoruz. Direkten dönen toplar, kaleci ile karşı karşıya, boş kale, bir metreden dışarı atmak vs hepsinden var. Burak, Umut bir yana Drogba bile rahat pozisyonları kaçırabiliyor. Adamı da uydurduk takım yapısına. :D

Bu maçta umarım seriye yeni bir halka eklemeyiz. Rakip kaleye atacağımız golü çizgiden çıkarmak gibi şeyler aklımdan geçmiyor değil :D Dilerim olmaz.

Ayrıca Sercan Kaya'ya dikkat etmek lazım. Göze çarpıyor Rize maçlarında.

İki adamları çok etkili Sercan Kaya ve Cernat bu ikisini kitlersek top tutamazlar

Ali Adnan iyi hoş da daha tam izleyemedik çok genç duran toplar dışında adını pek duymadım açıkçası

rahat bir galibiyet olmasını umut ediyorum

chedjou iyi bir futbolcu ama adamı hep dany ile beraber izlediğimiz için yanıltıyor ama kiim ne derse desin bu takımın değilimez stoperi semihtir yabancı olsa bile semihin oynaması gerekir

Chedjou kritik müdahaler ile bize mac kazandıracak bir stoper değil dostum.Chedjou ile sıkı defans yapmayı bekleyeceğime,Riera'yı sol beke koyar,daha etkili hücum yapmanın yollarını ararım.

rize cok tehlikeli takim olmus...

hoca macerayi birak mutlaka tek forvete dönmeli...

orta sahayi ve macin kontrolünü elimize almaliyiz..

yabancilardan bence muslera, chedjou, eboue, sneijder/ riera, bruma, drogba oynamali..

melo yerine ceyhun gülselam.. duruma göre sonradan yekta girebilir

nihayet cezam bitti.bjk maçında burada olamamak çok kötü oldu.

neyse bjk yi deplasmanda yenerek kendimizi tekrar yarışa soktuk.artık basit puan kayıpları olmamalı.şu oynasın bu oynasın değil, herkes yürekten oynamalı.ama rezil bir takım savunmamız var, hoca da bunu görsün artık.

bu maçtan sonraki hafta içi juventus deplasmanına gidiyoruz. şl maçlarından önceki maçlar her zaman zor geçmiştir, her zaman puan kaybına yakın olmuştur.

bu sene ali sami yen arenada 4 maçta sadece 1 galibiyet alabildik artık seri galibiyetlere başlama vakti geldi.

Puan kaybı yaşamamamız gereken bir takım. Cumartesi akşamı güzel uyumak istiyorum. 3 puanı cepte olduğunu bilmek istiyorum. Kendi sahamızda puan kaybedemeyiz. Bu hangi takım olursa olsun.

"Beylerrr... Drogba ve Bruma"

aslan-ve-yavrusu_4801073.jpg

Üst Alt