STSL 13/14 H:7 | Akhisar Bld.Spor 2-1 Galatasaray | M.S | 6 Ekim - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:7 | Akhisar Bld.Spor 2-1 Galatasaray | M.S | 6 Ekim

kaleciyi niye kimse elestirmez bu muslera dokunulmazmi.

su ilk gole bi bakin bi kaleci böylemi cikar topa.

lütfen su yabanci hayranliginida birakalim, kötüye kötü iyiye iyi.

kactane pozisyon hatasi var bugün.

bazi iyi kurtarislari var ama okadarda kolay gol yemesi var.

bana güven vermiyor.

o ilk goldeki pozisyonda saglam bir kaleci cikar önlemeye ugrasir oyuncuyu zora sokar, carpisir.

ikinci yariya bir bakin oguz iyi kalceci demiyorum ama kendi basina pozisyonu nasil engelledi.

hadi baslayin dövmeye !

kopenhag ta bir yoklar bizi. sonra sezon sonuna doğru başkanda gider. ardından futbolcularda bir bir uçar gider. 3-5 e bakmadan sıvarlar bi yere..

hoşgeldin BAM lı 2009 Galatasarayı.. çokmu gördünüzla şu taraftara mutluluğu...

Anlayamıyorum komik komik goller yiyoruz..

Gökhan Zan bir maç bir daha uzun süre oynayamıyor adamın ritmi bozuk..

Sneijder sezon başından beri yok.

Hakan yerlerde sürünüyor.

Eboue amatör gibi her topu şişiriyor çıldırttı.

Yekta'nın geldiğinden beri hiç iyi oynadığını görmedim.

Ceyhun'u alanı bulup öpmek lazım.

Burak zaten isyanlarda ne yaptığını bilmiyor.

Bruma sağ kanata hapsolmuş solda çok etkili birşeyler yapmak isteyen iki üç adamdan biri.

Drogba her zaman ki gibi kötü hali bile tabelaya yansıyor.

Muslera önündeki defans yüzünden ligin en çok gol yiyen kalecilerinden biri haline geldi.

Sabri yıllarcada oynasa hala hiçbirşey bildiği yok.

Umut istekli ama yetmiyor.

Anlayacağımız S.O.S veriyoruz ligde..

Galatasaray üzgünüm ki bu sezonu kapattı bence.

Lig anlamında hala 6 puan fark var diyip gaza gelmenin alemi yok ortada futbol yok.

Bu milli ara iyi gelir mi bilmiyorum ama radikal kararlar istiyorum.

Selçuk ve Melo'nun bu takımın ne kadar önemli oyuncular olduğunu gözler önüne serdi adeta.

Bu kadar kötü bir oyun kimse beklemiyordu. Ama Yekta-Ceyhun ikilisi ile başlayıp, Bruma'yı kenarda tutmak da büyük hataydı. Şu an Mancini'nin biraz yönlendirildiğini düşünüyorum. Avrupa maçlarında neyse de Türkiye gibi bir ligde Bruma gibi adam eksilten biri kesinlikle kenarda durmamalı. Rize maçında da bulunan pozisyonları hepsi Bruma ile başlamıştı. Burak ve Sneijder ikisininde savunulacak yanı yok. Ama ikisi aynı anda saha da kesinlikle olmamalı. Ya Sneijder ya Burak ile başlayacaksın. Tercih hatalarının yanında takım da hiç tepki verecek hava yoktu. En çok da bu moralimi bozdu.

Türkiyede maç kazanmak için it gibi bastıracan, hakemi etkileyecen, fatih hocaya kızıyoz ama adam Türkiye ligini çok iyi tanıyor. Mancini de uğraşsın dursun sistem oturtacam diye

Hocanın ilk lig maçında tam kadro, zayıf bir takıma karşı TT arenada kötü oynayıp puan kaybetmektense, böyle bir yenilgiyi yeğlerim. hem önümüzde lig arası var, hem de ayaklar yere bassın takımın üzerine ciddi eğilinsin.

bana göre takımda bi düşüş yok çünkü takım zaten kötüydü üstelik melo-selçuktan biri bile yokken ne berbat oyunlar oynadığımızı biliyoruz önceden.

Hoca hakkında bu saatte eleştiri olmaz ama; burak yılmaz ya tek forvet oynar ya da kadro dışı.

sneijder ile takım arasında bi kopukluk var. bunu gidermesi lazım.

Sneijder cok iyi bir takim oyuncusu. Ama kesinlikle super bir yetenek degil. Sneijderden verim almak istiyorsan 4231 oynatmak zorundasin ve de kanatlarinda cok hizli yardiran oyuncularin olmasi lazim ki araya atsin sneijder. Baskan sagolsun kerim frei gokhan tore alper potuk kacirdi simdi turkte yok piyasada bence bu yabanci siniri kalkmadan mancini ile en fazla 3. oluruz.

Hocanın ilk lig maçında tam kadro, zayıf bir takıma karşı TT arenada kötü oynayıp puan kaybetmektense, böyle bir yenilgiyi yeğlerim. hem önümüzde lig arası var, hem de ayaklar yere bassın takımın üzerine ciddi eğilinsin.

bana göre takımda bi düşüş yok çünkü takım zaten kötüydü üstelik melo-selçuktan biri bile yokken ne berbat oyunlar oynadığımızı biliyoruz önceden.

Hoca hakkında bu saatte eleştiri olmaz ama; burak yılmaz ya tek forvet oynar ya da kadro dışı.

sneijder ile takım arasında bi kopukluk var. bunu gidermesi lazım.

Lig aralarinin Galatasaray gibi takimlara hicbir faydasi yok. Anadolu takimlarina var.

Ilk 11´den kac kisi kaliyor ki milli takim aralarinda?

Ligin açık ara en kötü oynayan takımı biziz, ilk 5 zor.Futbolcularımızda istek azim sıfır, sneijder diye bir oyuncu var 5 yaşındaki çocuk ondan güzel orta açar yeminle

bugün çok kötüydük. bireysel eleştiri yapmaya gerek yok.

beraberliği hakedecek bi oyun dahi sergileyemedik.

daha kaç puan kaybetmemiz gerekiyor doğru oyuncu tercihleri ile maça başlayabilmemiz için.

Sneijder cok iyi bir takim oyuncusu. Ama kesinlikle super bir yetenek degil. Sneijderden verim almak istiyorsan 4231 oynatmak zorundasin ve de kanatlarinda cok hizli yardiran oyuncularin olmasi lazim ki araya atsin sneijder. Baskan sagolsun kerim frei gokhan tore alper potuk kacirdi simdi turkte yok piyasada bence bu yabanci siniri kalkmadan mancini ile en fazla 3. oluruz.

Daha öncede dedim yine diyorum Sneijder bizim takımın oyuncusu olması çok zor. Ona uygun bir takım değiliz ayrıca ona uygun oyuncu bulmakta zor.

Kulubün ekonomik durumumuz iyi değil. Borç azalmıyor nereye gittiğide belli değil zarar yazıyoruz. Kanatlarımız iyi değil alternatifleri zaten rezil durumda.

Amrabat ve Bruma ama onda bile yeterince verimli olamıyor. Zorlayınca da sakatlanıyor. Neyse o kadar kanat ve oyuncu alamayacağımıza göre Sneijder yerine daha farklı bir on numara iyi olur.

Bu schalke ye giden boateng bile belki daha faydalı olurdu.

Üst Alt