STSL 13/14 H:7 | Akhisar Bld.Spor 2-1 Galatasaray | M.S | 6 Ekim - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:7 | Akhisar Bld.Spor 2-1 Galatasaray | M.S | 6 Ekim

Bugün sahaya çıkan ilk 11 ciddi anlamda berbattı. Sonuç olarak daha Türkiye'ye geleli 6 gün olmuş, takımı ve ligi tanımayan bir hocanın bu tarz tuhaf bir 11'i sürmesi çok şaşılacak bir olay değil ancak yanında ki Tugay ne güne duruyor?

Yani belki de şu dönem Tugay için en önemli dönem, bu tarz hamlelerde ve kadrolarda hocayı telkin etmesi ve sorumluluk alması lazım. Burak'ın sol açıkta oynayamayacağını, Sabri'nin ne derece yeteneksiz bir oyuncu olduğunu; takımda kanat orijinine sahip sadece Amrabat ve Bruma'nın olduğunu teker teker söylemesi lazım.

Sonuçta hoca idmanda performanslara bakıp öyle karar veriyor olabilir, daha 2.gününde Juventus maçı için as takımda Aydın'ı oynatmıştı, bu bile oyuncuları ne derece tanıdığının ve neye göre seçim yaptığının özetidir. Büyük ihtimalle o gün birileri hocayı telkin etti ve Aydın tercihinden vazgeçti. Aynı şekilde bugünde bu telkinler yapılmalıydı.

Bu tarz noktalarda en başta Tugay'ın yardımcı antrenörlüğün gerekliliğini yerine getirmesi lazım. Zaten Mancini kendi kadrosunu kurduktan sonra Tugay hiçbir şekilde insiyatif alamayacak. Her ne yapacaksa şu dönemde yaptı yaptı. Şu dönemde hakkını vermesi lazım görevinin.

Büyük maclarla Anadolu maclarini karsilastirin. Aradaki fark kabul edilemez. Yani neyi elestirsek bos.

36´lik Drogba dinlenmeden her mac oynuyor da, diger sosyetelere ne oluyor?

Eski devir yönetici olacaktim, inerdim soyunma odasina, alirdim elime demir sopa, Sneijder ve Burak´i 1 saat döverdim. Yemin ediyorum

Bu maç eleştirilecek bir maç değil. Takımın en kritik bölgesinde oynayan 2 oyuncu yoktu bu maçta. Fakat Burak eleştirilebilir. 15. Dakikada Burak 5-6 kere Ofsayt a düşmüştü. + Bir eleştiri de takım derinliğine. Bu konuda Fatih hocayı mı yoksa Başkanımı eleştireyim bilemedim..

Kaybedilen Puan için de, Canımız sağ olsun..

evet yerli kadromuz yetersiz,evet riera,dany ve amrabat gitmeli..ama herşeye rağmen bu takım biraz ciddi ve dengeli olsa şu an liderdi.

sorun başka bilyosunuz...umarsamazlık,ciddiyetsizlik...ama artık mancini var. ve böyle oynayan ruhsuzlar bi daha yer bulamaz takımda.

Profesyonel futbolcu olmus, 15 kere ofsayta düsüyor, o yetmiyor, arkasi dönükken 3-4 kere faul yapmayi becerebiliyor.

Kimden mi bahsediyorum. Antalyali Ronaldo´dan.

Fenerbahçe maçına kadar 3te 3 yaparsak işler yoluna girebilir.

Şu an için çok zor görünüyor ama kendimize geleceğimizi düşünüyorum bir yerde.

Yeter ki oynamaması gerekenler oynamasın ve daha tempolu olalım.

Bu durum gecikmemeli artık, ümitsiz olmak bir şeyi çözmez.

Daha öncede dedim yine diyorum Sneijder bizim takımın oyuncusu olması çok zor. Ona uygun bir takım değiliz ayrıca ona uygun oyuncu bulmakta zor.

Kulubün ekonomik durumumuz iyi değil. Borç azalmıyor nereye gittiğide belli değil zarar yazıyoruz. Kanatlarımız iyi değil alternatifleri zaten rezil durumda.

Amrabat ve Bruma ama onda bile yeterince verimli olamıyor. Zorlayınca da sakatlanıyor. Neyse o kadar kanat ve oyuncu alamayacağımıza göre Sneijder yerine daha farklı bir on numara iyi olur.

Bu schalke ye giden boateng bile belki daha faydalı olurdu.

Fatih hoca zamaninda kakayi ondan istedi zaten bence. Kaka yetenek olarak sneijderi 10 la carpar. Tek basina takim kaka drogba gibi. Sneijderi satmak suan icin cozum degil zaten sneijdere suan bonservisine 4-5 ten fazla vericek tqkim cikmaz dunyada. O zaman erkani alicaksin eskisehirden devre arasinda. Sol bek icinde eskisehirli tarik diyorum . Cok ust duzey degil ama ileri geri giden bir oyuncu en azindan sezon sonuna kadar goturur bizi. Muslera-Tarik-Gokhan-Semih-Eboue-melo-selcuk-bruma-sneijder-erkan-drogba Bu kadroyla 5-6 mac ust uste ciksak aradaki puan farkini kapatiriz bence.

Tamam biz rezalet oynadık hatta sezon başından beri öyle kötüyüz ki 3 sayfa blog yazısı çıkar hakkımızda.

Ancak bazı arkadaşlar ve bizim teknik heyet Akhisar'ı çok küçümsemiş.Ben iddia ediyorum şimdiye kadar oynadığımız rakipler içinde en sağlam takımdı Akhisar.Beşiktaş'ı bir kenara koyuyorum derbi maç havasında yendik,geçtik.Ancak Akhisar,Bursa'dan da Eskişehirspor'dan da iyi bir takım olmuş.

Maci kazansak hersey normale dönecek, lig yeniden baslayacakti. Hayret birsey ya.

Öyle puanlar kaybettik ki, cildirmamak elde degil. Fark 6 (Serefsiz TFF 3 puanimizi verirse tabi), kaybedilmis birsey yok.

Her hafta "Seri yapmaliyiz artik" diyoruz da, birsey yaptigimiz da yok. Devre arasina kadar farki biraz kapatmaliyiz.

Kadro revizyonu sart. Radikal degisiklikler olmali. Van Gaal Sneijder konusunda hakliymis, bizde salliyorduk adama.

Riera kadroya girmeli artik, Eboue ve Sneijder kesilmeli, Burak adam olana kadar ilk 11 oynamamali. 3. forvettir su anda.

Sneijder´in yerine Selcuk´u mu cekersin, Engin´i mi cekersin bilmem, ama bu hamle sart.

__________________Muslera_____________________

__Sabri______Chedjou______Semih________Riera______

________________Melo___Selcuk(Engin)______________

__________________Engin(Selcuk)________________

____Aydin (Adam yok)_________________Bruma_______

___________________Drogba___________________

-Dany, Eboue, Sneijder, Riera, Amrabat dışarı.

Solbek, hücum,ortasaha içeri.

-----------Drogba----------

Bruma-----------------Nani

------------Selçuk-----------

-----------Melo-İnler

Solbek----------------Sabri, Hamit

-----------Zan--Che--------

-----------Muslera

Asıl saçmayalan sensin abi,Alpay Asma'nın az önce yazdığı mesajda ki isimlerin hepsi cund,zeren,sato..vs gibi isimlerin hepsinin Terim hakkında hakaretamiz yüzlerce mesajını bulabilirim ben sana..sıkıntı yok..

Terim'e de,başkana da hakaret eden ceza alsın,Terim'in kovulduğu günden beri tek görmek istediğim bu forumda..

Terim'e hakaret etmiş ve ceza almamış tek kişi göster bana. Eleştri her 2 tarafa da var lakin bana 1 tane mesaj göster ki ceza almamış olsun. Dediğim gibi algıda seçicilik yapıp gelip burada bize atarlanıyorsunuz.

Aslına bakarsan Terim'i çok seven ve ilelebet takımın başında kalsın diyen biriydim, yönetimimizde de aynı şekilde, ancak beni bile Terim düşmanı yaptı bir çoğunuz.

Hakaret de oldu 2 tarafa da lakin bizim işimiz bu taraflar değil, eğer arada kalırsak, gerçekçi olur, kim bizimle aynı gemide diye bakarız. Biri eski teknik direktörümüz, biri şu anki başkan. Yakalayamadığınız kısım bu belki de.

Terim'e hakaret etmiş ve ceza almamış tek kişi göster bana. Eleştri her 2 tarafa da var lakin bana 1 tane mesaj göster ki ceza almamış olsun. Dediğim gibi algıda seçicilik yapıp gelip burada bize atarlanıyorsunuz.

Aslına bakarsan Terim'i çok seven ve ilelebet takımın başında kalsın diyen biriydim, yönetimimizde de aynı şekilde, ancak beni bile Terim düşmanı yaptı bir çoğunuz.

Hakaret de oldu 2 tarafa da lakin bizim işimiz bu taraflar değil, eğer arada kalırsak, gerçekçi olur, kim bizimle aynı gemide diye bakarız. Biri eski teknik direktörümüz, biri şu anki başkan. Yakalayamadığınız kısım bu belki de.

Peki eskiden forumda hocayla alay etme basligi acilabilir miydi? O baslik resmen provokasyondu ve siz hicbirsey yapmadiniz.

Illa birileri Fatih Terim´e ana avrat küfür mü etmeliydi ceza almasi icin? Resmen hocayla alay ettiler, sanki Fenerli adam.

Bu nasil baslik, böyle birsey olabilir mi diye karsi cikanlari da provoke ettiler, sonra cogu ceza aldi, ben dahil.

Forumun sahibi misiniz hala bilmiyorum ama, foruma bi ayar verme zamani geldi. Cok civitti bazilari.

Sneıjder gole yakın bir oyuncu değil daha çok Selçuk tarzı geriden oyun kuran bir yapıya sahip bize daha çok gole yakın golü koklayan rakip ceza sahası içerisinde veya çevresinde fırsat kollayan uzaktan ummadık anda etkili şutlarla gol bulan bir 10 numara lazım bunların hepsini bir araya getirdiğimizde akıllara mutlaka Kaka geliyordur ama oda yaşadığı sakatlıklardan ötürü formunu aşırı kaybetti bizim bu sert ligde kesinlikle başarılı olamaz Herenveen takımında forma giyen genç oyuncu Djuricic var belki o uyar bize ama oda biraz tuzlu olur

Demek neymiş gazsız maç kazanmak öyle kolay değilmiş.

Sağlık olsun.

Böyle devam ederse anca 4. oluruz.

Cl olmadan bu paraları ödeyemeyiz.

İnşallah Tff çelme takmaz yoksa 8. felan oluruz.

Send from my HTC OneX using BlueTapatalk

Senelerdir Galatasaray izlerim.

Rikart, Skibe, T dönemleri falan.Ben bu kadar ruhsuz oyuncular topluluğu görmedim.

Ulan bir itiraz edin bee...Çapsız hakemler alay ediyor lan sizinle.Biraz rakipleri izleyin bakalım nasıl savunuyorlar o armalarını.

Ben böyle birşey görmedim. Adam göstere göstere kırmızı kartlık hareket yapıyor kimsenin umrunda değil. Faula maruz kalan Eboue denen adamda dahil.

Tabi..senin tependekinde yok ki hırs sende olsun. birde utanmadan aldıkları paraları hakediyorlarya ekstra primler havada uçuşuyor.

Bu kadar kolay gol yenmez ya. Valla bu kadarı yenmez. Komedi resmen anasını satıyım. Yediğimiz saçma sapan gollere bi bakın. Ben anlamıyorum ne oluyor bu takıma. Hocada elbette suç var 4-3-1-2 bitti artık bitti anlamıyor musunuz hiç biriniz ? Bruma niye yedek bekler..

6 Mac'ta 1 Galibiyet nedir kardesim ya ? Biri bana anlatsin bunu ! 6 MAC 1 GALIBIYET

Yaziklar olsun ! Yerin dibine girdik resmen, rezil'lere oynuyoruz. Sampiyon'lugu 2 ay'da verdiler, vallaha yaziklar olsun ne desek bos anasini satim, resmen Fubol'dan soguttular adami

Üst Alt