STSL 14/15 H:11 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | M.S | 29 Kasım - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:11 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | M.S | 29 Kasım

Aha Rıdvan Burak'ı yalıyor.Emenike'ye gelince Fener'in fotveti değil derler.Emenike'de yok deikleri hiç bir özellik Burak'ın yanından geçmez ama Burak iyi, pehhh.

Rıdvan yine çalısıyor.
Sahanın en iyisi Meloya sallıyor .
Sahanın en kötüsü Burak a methiyeler düzüyor.

Tamam gerçekten şansa bir gol attıda adam 90 dk her atağı her topu öldürdü be kardeşim ya. Ayıpdır.

Kazanmak ve yeni hocayla umutla bu haftayı bitirmek çok hüzel ama işte hâlâ kötü oynuyoruz. Bu oyunla zor başarı.

Umarım yeni ve güzel başlangıcın habercisi olur bu skor.

GT-I9300 Tapatalk

o değilde iyi kafa vurdu biraz aşağı gitse adam kurtarıyordu üste gitse direk olabilirdi.Bence rakip oyuncunun yetişebileceğini göz önüne alıp öyle vurmaya çalışmamıştır ama öyle oldu.:D

Bu hafta hedefe ulaştık. 3 puanı kurtardık. Önümüzdeki haftadan itibaren pozitif futbola dönüş yapmamız gerek. Bu iş böyle yürümeyecek çünkü. Kötü oynayıp kazanan bir Galatasaraydansa, güzel oynayıp puan kaybeden bir Galatasaray'ı tercih ederim. Çünkü öyle bir Galatasaray, uzun vadede daha umut verici bir Galatasaray anlamına gelir.

Attığımız gollerde ya duran top ya Wesley uzaktan vurdu.Hücum organizasyonu yok.Bize orta saha, santrafor ve forvet kanat lazım.

Bizden gol yemek icin asiri aptal bir takim olmak lazim. Karcemarskas bosa cikmasa o pozisyonda hicbirsey olmayacakti mesela, bu dandik ligde güle oynaya sampiyon olmak varken cok kötü kadroya sahibiz.

Yabanci sinirinin hemen kalkmasi lazim. Yoksa türk futbolu hepten ölecek 2-3 seneye.

Takım inanılmaz ballı,öyle böyle değil. Resmen fener balı bulaşmış bize. İğrenç oyunla alınan 3 puanların sayısını unuttum bu sezon.

h Vk8KLEryQAAAABJRU5ErkJggg==
m8VO5y.png

Son düzenleme:
Sneijderspor'lular basmis yine forumu

Maci kazandik lan sevinin biraz

Sneijder sakatlandi dediler ligtv'de totonuzla mi dinliyorsunuz maci?

Futboldan soğuttunuz lan. Gole sevinemedim bile. Koca GS Selçuk-Burak gibi futbol katillerinin çiftliğine dönmüş. Bir de utanmadan sahanın en iyisi Sneijder oyundan alınıyor. Seni severdim sen de adam değilmişsin Taffarel!

Alayınıza Wesley Sneijder ulan! Sneijder'i satanı biz de satarız!! Babanızın malı değil bu kulüp. Aklınızı başınıza alın. Dost görünen düşmanlar sizi..

sneijder sakatlandı çıktı sakin yoksa bende sövüyordum o anda sakatlandığını farketmedim

Gol attığımıza üzülen taraftar var burak ahmet mehemt ne fark eder kim atarsa atsın kazanalım ite köpeğe rezil olmayalım dimi? Biraz kendinize gelin?!

Melo kötüydü sahiden son çeyrek hariç.

Bana mı öyle geldi bilmiyorum da ben ilk yarıdada 2. yarıdada özellikle son 30 dk çok beğendim.
Hep istekli her pozisyonun içindeydi birşeyler yapmaya çalısıyordu...

Sahanın en kötülerinden 2 kişinin katkılarıyla maçı kazanmamız çok ironik...

Hamit rezaletti onun ortasıyla ve rezalet oynayan burak ın şans kafasıyla kazandık..

Ama diyorum bu takımda umut mu burak mı deseler umut derim.

Gol yine onun katkısıyla oldu öyle bir sıcradı ki karcemarskası rahatsız etti topu alamadı.

qral burak kapaklari takti

Bu faülü büyük maçlarda avrupada filan vermiyorlar arkadaşlar mesele burda o yüzden futbolcular alışmışlar en ufak mücadelede hop yerde sonra çatır çatır gol yiyoruz. Al işte Burak yerden yere atıyor kendini rakibe faul yapıyor top kaybı top kaybı Selçuk Anderlecht maçında nazikçe faülünü beklerken kırmızı kartı gördü.

Üst Alt