STSL 14/15 H:11 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | M.S | 29 Kasım - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:11 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | M.S | 29 Kasım

qral burak kapaklari takti
qraaaaaaaaaaaaaaal affetmiyor

Abi bu Antep deplasmanlarında son dakika paso birşeyler oluyor,
Hatırladıklarım;

Arif dk 90'da atmış 2-1 almıstık 90 cakmıstı.

Hasan Kabze 90'da atmıstı 2-2 bıtmıstı gerets donemı.

Servet Çetin'in var bir tane ofsayttan atmıstı yıne son dakıkada

Simdi de bu :D

:eek:ley:

B3oYIogCMAAMRdq.jpg

Allah'a şükür bu maçı kazandık. Bana göre çok zor maçtı. Hamza Hoca bazı şeyleri değiştirebilir inşallah.

Mağlup olsaydık fazla kredimiz kalmazdı. Şimdi en azından vakit kazandık.

Maça gelecek olursak Tarık'ı ve gol kaçırmasına rağmen Sneijder'i beğendim. Ama takımın çok gelişmesi gerekiyor.

25 senedir antebi ne zaman güle oynaya yenmişsin ? Aldık boru gibi üç puanı işte burdaki bazıları dahil herkese kapak olsun..

Bu faülü büyük maçlarda avrupada filan vermiyorlar arkadaşlar mesele burda o yüzden futbolcular alışmışlar en ufak mücadelede hop yerde sonra çatır çatır gol yiyoruz. Al işte Burak yerden yere atıyor kendini rakibe faul yapıyor top kaybı top kaybı Selçuk Anderlecht maçında nazikçe faülünü beklerken kırmızı kartı gördü.

Sen bi soğuk iç kendine gel hadi

İyi gittiğimiz sezonda şampiyon oldugumuz sezonda antebi nasıl yendiğimizi açın bakın. Bana göre gayet kebap bir 3 puan. Hatayla matayla kötü oynayarak varsın olsun banane

Galibiyete elbet sevindim. Sonuçta 3 puan aldık. Ve tarihte bir ilki gerçekleştirdik: -(eksi) averajla lider olan ilk takımız...

Ama bu galibiyet ; Ne Sahada yürüyen Selçuk, ne 8 çakar bir patlar Burak, ne yol geçen hanı defans, (son maçlarda bir toparlanma var gibi görünsede),
ne de takımın külliyen fiziksel ve taktiksel geri kalış gerçeğini örtebilir. Devre arası mutlak takviye lazım.

Ayrıca Xhemaili ve Pandev gibi oyunculardan boşalacak en az 2 yabancı hakkını da doğru bir şekilde kullanma durumunda 2.yarıda farklı bir Galatasaray izleyeceğimizi umut ediyorum.
Yeni hoca ile yeni bir soluk, yeni bir Galatasaray umuduyla hayırlı geceler... :hat:

Muslera
Sabri-Chedjou-Semih-Tarik
Hamit-Melo-Selcuk
Sneijder
Umut-Burak

4-2-3-1 fantezisi biter ,bitmeli. Bu takım çift forvet oynamali

Üst Alt