STSL 14/15 H:18 | Galatasaray 2-2 Bursaspor | M.S | 1 Şubat - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:18 | Galatasaray 2-2 Bursaspor | M.S | 1 Şubat

Abdürrahim Albayrak:"Biz önce elimizdekileri mutlu edelim, onların paralarını ödeyelim.O zaman daha faydalı olacak transferden göreceksiniz"

Tespitin dibine vurmuş. Kilit

Aziz Üstel:"Galatasaray kötü oynuyor" lafı yanlış."Bu kadro bu kadar oynuyor" daha doğru...

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Sana katılıyorum Renktaş, bence kadro olarak fb ve bjk kötüyüz. Yerli oyuncularımız leş. Bu kadronun kapasitesi bu kadar. Bu durumun teknik direktörlük tarafı yok. Mourinho gelse bırakıp gider.

Gecen sezon'un bitisinden beri adam gibi forvet bekledik, hatta elde olan butun kaynaklar o pozisyona harcanacagina dair camia ve kulup hemfikirdi gibi hava vardi.

Yil 2015 halen adam gibi forvet yatirimi bekliyoruz, ondan ziyade TDumuz stoper diye yalvariyor. Cok berbat bir durum.

Haftaya eses deplasmanında puan kaybedince ligin en zor deplasmanıydı normal sonuç derler. Doğal sonuçlar bizi şampiyon yapmaz. Fb ve bjk sürekli kazanıyorken, bizim şampiyon olmamız için ekstra işler yapmamız lazım. Eses, kadıköy ve trabzon deplasmanında kazanmak gibi

hamza hoca bugun o kadar cok hata yaptiki yazmaya useniyorum cok uzun surecek diye.

insallah bir an once duzelir yoksa bir iki haftaya yaristan tamamen kopacagiz.

maalesef bizim kadromuz hoca hatasi kaldiracak kalitede degil. olayin ozeti budur arkadaslar.

yani bizim zor maclari kazanmamiz icin hocanin neredeyse hic hata yapmamasi lazim.

durum boyle olunca ve son haftalarda hamza hoca cok hata yapinca bu durumlar ortaya cikti.

hoca ya toparlanacak ya da maalesef kendi ayagina sikacak.

belki adil olmayabilir fakat turkiyede isin gercegi budur.

ben ne hoca les gitmelidiri savunuyorum ne de hamza muthis uzun seneler takimda kalmalidiri savunuyorum.

su an sadece durumu izliyorum. yalniz su da bir gercekki son zamanlarda hocanin yaptigi cok bariz hatalar ve bazi aciklamalar kafamda buyuk soru isaretleri yaratti.

herseyi gectimde kos koca GALATASARAY evinde neden bukadar ezik rezil oluyor anlamiyorum ..

ben baska bir kulup tanimiom dunyada kendi evinde bu kadar taraftara sahip olup EZIK futbol oyniyan ..

ula sikecileri kendi evinde yenebilen takim bile yok .. ama bizde gelen giden cakiyor masallah ..

seyirci biraz cinema seyretme tarzini birakip .. baski uygulamali rakiplere ..

atladigimiz bir konu var arkadaslar.

turkiyede sampiyonlugu fener besiktas maclari belirlemiyor. diger takimlarla yaptigimiz 30 mac belirliyor.

onun icin feneri yenmemiz lazimdan once eskisehiri, mersini vs yenmemiz lazim. olay budur.

feneri yensek sonra gidip uc pas yapamayan balikesire yenilsek ne fark eder.

hoca hakan/koray ikilisyle devam etmeliydi ve mac'in gidisine gore Chedjou alinmaliydi oyuna ..

chedjou Korayla hic oynamadigi icin ne yapacagini bilmiyor ..

BRUMA varken gidip Telles sol acik oynatmak .. ? neyin kafasiydi ..

atladigimiz bir konu var arkadaslar.

turkiyede sampiyonlugu fener besiktas maclari belirlemiyor. diger takimlarla yaptigimiz 30 mac belirliyor.

onun icin feneri yenmemiz lazimdan once eskisehiri, mersini vs yenmemiz lazim. olay budur.

feneri yensek sonra gidip uc pas yapamayan balikesire yenilsek ne fark eder.

en gicik oldugum seyde .. FENERI kendi evinde kolay kolay kimse yenmiyor adamlar sezonda 17 ev macindan en az 14 galibiyetle ayriliyor .. ve bu sampiyonlugu zaten buyuk olcude belirliyor ..

bizde anasini satim sacma sapan takimlardan gol yiyip ya beraber ya yeniliyoruuz ..

senin dedigin gibi kucuk takimlari yenemedikten sonra ne fark eder ,

rakipler puan kaybeder derken biz ediyoruz.
maç öncesi puan kaybederiz yeniliriz dedik diye demediğini bırakmayanlara iyi cevap oldu

bizim takım şampiyonluk için yeterli değil

Üst Alt