STSL 14/15 H:18 | Galatasaray 2-2 Bursaspor | M.S | 1 Şubat - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:18 | Galatasaray 2-2 Bursaspor | M.S | 1 Şubat

yok bursa çok formdaymış, yok über takımmış..

lamı cimi yok, şampiyonluk yolunda iç sahada tillahı gelse yeneceksin.. berbat puan kaybı..

haftaya tamamen kopabiliriz

fener icderide oynuyor biz es deplasmanındayiz

kaybedersek 6 ya cikar daha da toparlanamayiz

500 bin euroya forvet kiralayamayan yönetimi seveyim

juve 500 bin euroya osvaldoyu kiralamak üzere,qpr adebayoru kiralamis ciklet parasina

uyuyun dedeler,uyu apocum

Özeti izledim şimdi şans ve Muslera'nın yeteneğiyle kurtarmışız ama savunma arkasına kenardan içeri çapraz koşu yapan herkes pozisyona giriyor tam bir rezillik

herseyi gectimde kos koca GALATASARAY evinde neden bukadar ezik rezil oluyor anlamiyorum ..

ben baska bir kulup tanimiom dunyada kendi evinde bu kadar taraftara sahip olup EZIK futbol oyniyan ..

ula sikecileri kendi evinde yenebilen takim bile yok .. ama bizde gelen giden cakiyor masallah ..

seyirci biraz cinema seyretme tarzini birakip .. baski uygulamali rakiplere ..

Seyirciyle alakasi yok bugun cok iyi bir seyirci vardi. Takim kotuyse 150 bin kisilik stat yap icinede dunyanin en fanatik taraftarlarini topla yine fayda etmez.

Kendi sahanda şimdiden 7 puan kaybediyorsan sen şampiyon felan olamazsın artık bundan sonra takım tepe taklak gider hiç umudum kalmadı

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamzanın suçu madem baltayı sol bek oynatacan tellesin işi ne önde koy brumayı zaten karambole atacaz golü bari adam orta açsın

kornerlerde atışın olduğu taraftaki direğe kademeli 2 adam koymuşuz öbür direk boş, şimdi dikkatli izleyince gördüm, hakkaten enteresan bir taktik, hamzaoğlu icat etti sanırım

Bu maça ilk 11'de Chedjou veya Telles yerine Bruma ile başlasaydık yine sonuç aynı olurdu. Emre Çolak yerine mecburiyetten Yekta filan oynamalıydı göbekte. Emre orası için çok hafif kalıyor. Hamit sakat ve etkisiz , Selçuk cezalı ve etkisiz. Dzemaili fit değil ve yabancı sınırına takılıyor, Yekta yeteneksiz. Resmen orta saha alternatifimiz yok.

Üst Alt