STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat

bu mactan hic umudum yok puan keybederiz buyuk ihtimal. Hamza iyice sacmalamaya basladi..Sezon sonu derhal kaliteli yabanci TD sart.

İlk Bursaspor maçını ligin ilk haftası oynamamız ve şu anki futbolundan çok aşağıda olduğu dönemde 3 puan almamız bizim için bir şans. 2 maçtan 4 puan aldık. Bu bir teselli olabilir şimdilik ama her maç Galatasaray için 3 puan olmalı.

Eskişehir zor ama aşılmayacak bir engel değil. İşleri zorlaştırmak ya da kolaylaştırmak bizim elimizde.

Bu maçtan 3 puan almamız lazım yoksa hem yarıştan uzaklaşabiliriz hem de rakiplerimizin olası puan kayıplarının olacağı bir hafta olacak.

GT-I9300 Tapatalk

Keske o zamana kadar sadece 3 puan geride olsak, senin gibi taraftar oldugu sürece, hamza gibi td oldugu sürece, duygun gibi baskan oldugu sürece, 11 tane ruhsuz sahada oldugu sürece, kadiköye cift haneli puan farkiyla geride de gideriz merak etme.

Bi bitmediniz yahu.

Keşke senin gibi zeka geriliği yaşayan ve herşeyi bildiğini sanan tiplerdende kurtulabilsek.Hafızanı biraz zorlamak gibi olmasın ama hatırla bakalım o salladığın Hamza gelmeden önce takım ne durumdaydı ?

Keşke senin gibi zeka geriliği yaşayan ve herşeyi bildiğini sanan tiplerdende kurtulabilsek.Hafızanı biraz zorlamak gibi olmasın ama hatırla bakalım o salladığın Hamza gelmeden önce takım ne durumdaydı ?

hamzadan önce daha da rezildik, lakin bu gercek suan rezil olmadigimiz anlamina gelmez.

Hakkaten egitim seviyen hangi düzeyde? en basit seyin bile aciklamasini yapmak durumunda kaliyorum. El insaf, biraz beyin calistir. Insani yorma yahu. Yorumlara gözlerinle bak.

hamzadan önce daha da rezildik, lakin bu gercek suan rezil olmadigimiz anlamina gelmez.

Hakkaten egitim seviyen hangi düzeyde? en basit seyin bile aciklamasini yapmak durumunda kaliyorum. El insaf, biraz beyin calistir. Insani yorma yahu. Yorumlara gözlerinle bak.

Eğitim seviyesiyle bu durumun ne alakası var ? Yine çapsızlığını göstermişsin bravo !

En sevmediğim bir kaç deplasmandan biri. Sivas, Gaziantep, Eskişehir ve Ankara deplasmanlarını hiçbir zaman sevemedim.

Eskişehir'i kendi sahasında en son ne zaman mağlup ettik hatırlayamıyorum :red:

ne gariptir ki tarihimizin en rezil sezonlarından olan 2010-2011de yenmiştik

o rezil sezonda üstelik yıllardır mağlup olduğumuz kadıköyden uzun süre sonra ilk kez puan almış

kasımpaşa ve gençlerbirliği gibi son dönemlerde hiç kazanamadığımız deplasmanlardan galip gelmişiz

çok enteresan hakkaten

ne gariptir ki tarihimizin en rezil sezonlarından olan 2010-2011de yenmiştik

o rezil sezonda üstelik yıllardır mağlup olduğumuz kadıköyden uzun süre sonra ilk kez puan almış

kasımpaşa ve gençlerbirliği gibi son dönemlerde hiç kazanamadığımız deplasmanlardan galip gelmişiz

çok enteresan hakkaten

Evimizde Beşiktaş'a yenilmiştik.İbrahim Üzülmez'in sağ ayakla attığı golden sonra ilkti.

Üst Alt