STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat

umut bulut çok formsuz gol attığına bakmayın kaçırıyodu gol atıyor ama sahada hiç yok acayip bir performans düşüklüğü var böyle devam ederse beklentim hamzadan formayı alması kendisinden ama o kadar hakkaniyetli olduğuna inanmıyorum.

umut bulut çok formsuz gol attığına bakmayın kaçırıyodu gol atıyor ama sahada hiç yok acayip bir performans düşüklüğü var böyle devam ederse beklentim hamzadan formayı alması kendisinden ama o kadar hakkaniyetli olduğuna inanmıyorum.
Burakta bu sebepten sevilmiyor çok pozisyona girip atamıyor diye şimdi arandığına bakmayın
çok kaçırıyor birde çok ofsayta düşüyor birde çok hücum faul yapıyor burak

Hakeden in oynamadığını nereden biliyor sunuz? Antremanları siz mi yaptırıyorsunuz? Bu cümleyi okuyunca deli oluyor insan, bu kadar cahilce konuşulmaz!!!!!

şu maçı izlemeyenlere birde gsc'de ünvan veriyorlar ya :) siz nasıl Galatasaray'lısınız? yok maçı izlemicem.. maçı izlemedim.. sandalyeden düştüm.. ne bu marjinal tavırlar?

Galatasaray maçını izlemeyen "ya aslında futbolla aram yok ama Galatasaray'ı tutuyorum işte" diyen kişilerdir bence. Bari gelip yorum yapmayın.. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maçı izlemedim iyi ki de izlememişim. Ama herşeye rağmen 3 puan çok iyi oldu.

şu maçı izlemeyenlere birde gsc'de ünvan veriyorlar ya :) siz nasıl Galatasaray'lısınız? yok maçı izlemicem.. maçı izlemedim.. sandalyeden düştüm.. ne bu marjinal tavırlar?

Galatasaray maçını izlemeyen "ya aslında futbolla aram yok ama Galatasaray'ı tutuyorum işte" diyen kişilerdir bence. Bari gelip yorum yapmayın.. :)

not: erman renktaşın gse rütbesi var

#ShotsFired

Galatasaray'ın maçlarını izlemeyip öylesine Galatasaraylıyım ben diyenler ne kavgası edecek ya :) en fazla bi etek bulur altına saklanır..

editlemeyin arkadaş hayret bişey ya abdullah abiye şikayet edicem artık

@Erman Türker

şu maçı izlemeyenlere birde gsc'de ünvan veriyorlar ya
aaa.gif
siz nasıl Galatasaray'lısınız? yok maçı izlemicem.. maçı izlemedim.. sandalyeden düştüm.. ne bu marjinal tavırlar?

Galatasaray maçını izlemeyen "ya aslında futbolla aram yok ama Galatasaray'ı tutuyorum işte" diyen kişilerdir bence. Bari gelip yorum yapmayın..
aaa.gif

Üst Alt