STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan

Ersun Hamza'dan daha zeki hoca oldugunu bu maçta kanitladi, Sneijder ve Yasin birsey yapamadilar. Umut hakkinda birsey demek istemiyorum; muhtemelen ban yerim. Selçuk sorumluluktan kaçan Selçuk gibi oynadi, Burak da iyi degildi ama gol sans kuramadigimiz için yapacagi pek birsey yoktu zaten. O 2. golda Telles'in yapacagi pek birsey yoktu, Balta topu durdurmaliydi.

yav sampiyon olmamak en hayirlisidir,bu hamzaoglu denen yeteneksiz beceriksiz bi b.k tan anlamayan adamla devam ederler sampiyon olursak, cl de hamzayla her mac 5-6 olur,ulan su sahada oynayanlardan hangisinden eksik oynardi melo,senin sifatina tukureyim ben

Olay bize karsi kopek gibi oynadiklari degil fenere gelince Red Light Districtteki kadinlar gibi oralarini buralarini acmalari.

Lan şu spor programlarına az bakındım,hepsinin yüzünde gülücükler saçılı.hele Rıdvan ve Güntekin sevinçten uçacaklar resmen. Çıldırmamak elde değil..

İnş. moderatör arkadaşlar küfreden renkdaşlarımıza ciddi ceza vermezler. Sakin olalım biraz. İçimizden sövelim. Aman dikkat. TS leşleri için ceza almaya değmez.
Bu arada ben 2. yarıda yapılan mücadeleden ötürü takımızı tebrik ediyorum. 50 defa denedik olmayınca olmuyor. Adamlar ballı bir gol attılar. Lütfen takımı, hocayı, vs kötülemeyelim. Eminim burdaki herkes arma sevdasının yüksek olması sebebiyle kızgınlıkla söylüyor bazı şeyleri. İnş bu sene şampiyon biz olacağız. Sadece biraz şanssızdık kabul edelim.
Eleştirilecek çok nokta var ama bazen olmayınca olmuyor :S

Yüzde Yüz Futbol programında Rıdvan ve Güntekin'in mezdeke çalıp oynamadıkları kaldı bi.Küfür bunlara az kalır yeminle !

İkinci yarı gole kadar çok iyiydik,son vuruşlar ve paslar yoktu bugün.Burak'ın ilk yarıda boş kalesi maçın kırılma anıydı bence.Her maç da 2'şer yiyoruz.Hadi hayırlısı.

Ya bi adam aynı hatayı göz göre göre yapar mı? ya tamam Umut sevdan varsa gerekirse burak yerine koy forvete arkadas ya işte işlemiyor kanatta umut olunca öğrenemedinmi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt