STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan

Arkadaş takım takım değil.Evlatlık dolu. Yeter artık şu umut denilen kanser hücresini uzak tutun.Adamın 90 dk bir tane numarası yok. Burak yılmaz desen ya be mubarek sen nasıl futbolcusun boş kaleye o topu kaçırıyorsun.Birde avrupa hayalleri kuruyodun düne kadar.Bırak lazioyu italyanın en dandik takımlarında şu golü kaçırsan pılını pırtını toplatır gönderirlerdi. Hamza hoca desen evet prandelliye göre daha iyi top oynattı fakat fener maçından sonra yetersiz olduğunu bariz belli etti. Rakibi bırak taraftar bile biliyor ne halt yiyeceğini. Ezbere iş yapıyor. Hamiti çıkar emreyi al brumayı çıkar yasini al veya yasin olcan değişikliği yap.Hep aynı terane haftalardır.Emre çolak gibi değerli bir oyuncun var.İlk haftalar o adamı kullandın.Ondan sonra emre çolak ilk 11'i bırak yeri geldiğinde ilk 18 de dahi göremiyoruz. Neyi beklediğini anlamış değilim. Gökten vahiy mi inmesini bekliyoruz acaba ? Gelecek sene hamza hoca ile yürümez bu iş açık ve net.

Ayrıca çıkan olaya da gelince burda kimse bundan sonra kardeş takım narası atmasın. Adamlar 2011 deki şampiyonluk karsılığında hükümetten aldı desteği.Şimdi de sana bana saldırıyor. Nerde açılan davalar taraftarca yapılan mail kampanyaları hepsi sustu. Taraftarı geç şu takımda en son hırçınlaşacak adam olan muslera bile bu kadar sinirlendiyse o an edilen lafları düsünmek bile istemiyorum.

Hakeme de gelince her zamanki gibi fenere çalıştılar. Gene olan bize oldu.

Neyse arkadaşlar benden bu kadar belki de saçmaladım ama bugünkü maç kadar hiç bir maça sinirlenmedim. Herkese iyi geceler. Biraz kafa dinlemek gerek malum yarın pazartesi :)

bu arad a hamza denen amatöre de hep yirtindim durdum colak bu takimin bankosudur diye

ben bunu disaridan görüyorum adam her gün takimla,takmis umuta

lan umutun önünü bosaltip top atsan 30 metre süremez,allah kahretsin senin gibi tdyi

serefsiz ersuna da iki kelam etmek lazim,agücünden beri takip ederim bu sikeciyi,gol sevincinde orgazm oldu serefsiz

Ben trabzonun bu sene boyunca bu kadar hırsla maç oynadığını görmedim ilk yarı yıkıldığımız maçta bile böle delice sevinmemişlerdi adamlar nekadar hırs yaptılarsa artı şampiyon olmuş gibi sevindiler

Bunlar gizli Fenerli, onlara karsi nekadar silik oynuyorlarsa bize karsi bir okadar hirsli oynuyorlar.
Fener yalaklari bunlar, aldanmayin Kupamizi isteriz olayina.

Terim döneminde millet altina yapiyordu bizle oynayacaklari hafta
sahada titriyorlardi noldu lan bu takima ??
ben eski takimi özledim arkadas.

Terim dönsün demiyorum. o türkdügü eli yalamaya devam etsin.

Bunları bu kadar havaya sokan bunlara bu kadar prim veripte 2-3 köpeğin artislik yapması Hamza yüzündendir. Lan yeter be adam yeter lan yeter Gençlerbirliği,Fener,Başakşehir,Trabzon maçlarını senin bu saçmalıkların yüzünden verdik. Hala çıkıp televizyonda mızmızlayıp özür mü dileyeceksin ? Lan Umut topu sürerken taca çıktı lan taca çıktı. Bu adamı sen kanat oynatıyorsun neyin kafasını yaşıyorsun oğlum sen ?

Şaka maka şampiyonluğa oynayan takım maç başı 2 gol yiyor. Böyle bişey yok ! Geri 5lide Muslera ve Chedjou hariç adam yok. 2.golde Telles yanından geçen adamı farkedemedi Baltanın ne yapmaya çalıştığını anlayamadım bile. 1.gol Sabrinin boşalttığı alandan geldi. Bu takım bu isimlerle çok yer daha. Yeter ya biz Sabri bey geriye dönmeyecek diye her hafta gol yemek zorunda mıyız lan :mad:

Hamsi yemekten beyinleri fosilleşmiş yaratıklar maç boyunca küfür etti bakalım ceza alacak mı köpekler

Ulan yenemiyorsun bari son dakikada yeme şu golü yine. Her maç taraftarı cinnete getirmekten başka bi halt yaptıkları yok. 1 puan bile alsak liderlik yine bizde olacaktı ve zorlu maç kalmadı,önümüze bakalım falan diyebilirdik. Onu bile beceremediniz kapasitesiz herifler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Haftalarca ene çalışıyorsunuz cidden merak ediyorum. Koca 2 hafta lan kocaman 2 hafta eşek gibi yatmışsınız. Bir şey çalıştırılmamış.

Bu takım sadece maç ve sezon hazırlığında koşuyor. Bariz belli işte. Böyle olay mı olur. Hoca desen taktik bilmez değişiklik bilmez. Cinnet geçirteceksin bana en son.

Seninle devam etmeyi düşünen sözüm ona vizyon sahibi başkan adaylarına da. Olmayın başkan adayı falan olmayın. İlk boka sarmada lig ortasında hamzayı kovacağınızı bildiğim için aday falan olmayın siz.

Trabzon taraftari serefsizdir orasi ayri ama mehmet ekici haric trabzonlu topculara kufur edêni anlayamiyorum. Adamin cukunde mi kimin sampiyon olacagi? Aldiklari paraya vê galatasaraya transfer olma ihtimaline bakarlar kopek gibi oynarlar kosarlar. Biz yeterince Iyi degilsekte yenerler bizi. Ben hic sasirmadim sonuca. Trabzonun veteran takimi trabzonu yenemedi. Olayin ozeti budur. Seneye alirlar 2-3 futbolcu yine trabzondan

kredimizi tüketik ve hatt belkide sampionlugu kaybetik ama bence fener bir yerde en az bir beraberlik alacakdir.

bizim 7de7 yapmamiz gerikecek ki bjk i yenersek zaten önündeyiz onlarin.

Üst Alt