STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan

3 takimin fiksturune baktim. Fener mucize gerceklestirip 8 de 8 yapmazsa sampiyonuz. Biz 7 maçida aliriz cok ciddi bir hata yapmazsak

17'de 16 mucizesini(!) yapan 8'de 8 mucizesini(!) de yapar.Umarım bu ironik cümlem saha içine(futbola) çekilmez. Zira adamlar şu ligin ertelenmesinden hem psikolojik hem de fiziksel karlı çıktı. 1 puan dahi alsak iyi olacaktı.

Bizim senejder sabri umutu toplasan yarım adam etmedikleri bir tarafa!
Buraka küfür eden şerefsizlerin burakın attığı gollerle 2011de şampiyon olduklarını savunmaları bir tarafa!
Maç sonu şampiyon olmuş gibi kutlamalarıda bir tarafa!
O mehmet ekicimidir ekpicmidir nedir volkanın emrenin yıllardır yapmaya çalışıpta yapamadıklarını yapması az daha takımın yarısına sarı-kırmızı kart cezalar aldırması ortalığı karıştırması böyle bir zamanda işte bunu görmemiz ve bu şerefsiz mahluku hiçbir zaman unutmamamız lazım!!!!
sneijderi bu mallarla aynu cumle icinde nasil yazarsin,sneijder olmasa simdi ligde 6.falandin,laf soyleyecek adam bulamadinmi baska,ft zihniyetinize tukureyim sizin

Hamit çıkınca biraz eğrisi doğrusuna denk geldi iyi oynamaya başladık. Oyuna Melo'yu atabilsek en kötü skoru tutardık. Yazık oldu şampiyonluk maçıydı.

Bu emre bi ara yine böyle iyi oynuyordu ne oluyorda kesiyor bu adamı selçuk olcan bruma hepsininin mevkisinde onlardan daha çok iş yapıyor koy oynasın işte brumanın ömrü boyunca çekemeyeceği şutları tek maçda atıyor adam

sneijderi bu mallarla aynu cumle icinde nasil yazarsin,sneijder olmasa simdi ligde 6.falandin,laf soyleyecek adam bulamadinmi baska,ft zihniyetinize tukureyim sizin

Bende senin zihniyetine tüküreyim o zaman, umutun attığı gollerde olmasa 6. sırada olacaktık?? Umutmu daha çok gol atmış snejdermi haberin varmı senin?? umut 10 snejder 8 gol atmış. Bu maça göre yazdım ben bunu ne yaptı snejder maçta el freni oluyor çoğu zaman hiçbirşey yapmadı doğru düzgün şut bile çekmedi. Bugün umutu snejderi sabriyi toplasan yarım adam etmedi.

Bende senin zihniyetine tüküreyim o zaman, umutun attığı gollerde olmasa 6. sırada olacaktık?? Umutmu daha çok gol atmış snejdermi haberin varmı senin?? umut 10 snejder 8 gol atmış. Bu maça göre yazdım ben bunu ne yaptı snejder maçta el freni oluyor çoğu zaman hiçbirşey yapmadı doğru düzgün şut bile çekmedi. Bugün umutu snejderi sabriyi toplasan yarım adam etmedi.
...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Burak ve selçuk katar,çin,abd v.b. ülkelere satılmalı.Aldıkları ücretleri oralarda vermez ama gerekirse yarısını biz öderiz.

Telles, Bruma 5 m.€ veren çıkarsa satılmalı bi halt olmaz bunlardan...

Takımda yabancı olarak sadece muslera, melo ve sneijder kalmalı.

Dzemaili ile feshedilmeli.

Sabri, aydın ile kesinlikle uzatılmamalı,

Olcan, u.bulut, yasin, yekta, tarık, u.gündoğan, furkan, s.yıldırım, ontivero takas tukas fesih defolup gitmeli,

Seneye 11 yabancı ile çıkılmalı.

Türk olarakta yedekte semih, emre ç, hamit(son sezon) tarzı adamlar olmalı,

bu takimdan en az 10 topcu gitmesi lazim,nasıl olacak bu is

eray,sinan bolt,sabri,tarık,ched,selcuk,yekta,aydin,umut,olcan

bu kadro tazelenmezse önümüzdeki sene de boku yedik,ıkına ıkına buraya kadar geldik

Üst Alt