STSL 14/15 H:28 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | M.S | 26 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:28 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | M.S | 26 Nisan

a6752stsllogo.png

galatasaray.png
c80ecv.png
gaziantepspor.png

galatasaray-ttarena2.jpg

Spor Toto Süper Lig 14/15 Sezonu 28. Hafta
Galatasaray - Gaziantepspor
Türk Telekom Arena

Moderatör tarafında düzenlendi:
muslera
hamit chedjou semih telles
bruma melo emre yasin
sinan burak

bu kadro kesinlikle cikmaz zaten hamza hoca'yla sampiyonun s'si bile olamayiz

melo artik oynamali
selcuk denen rezil herif cekilsin yedege

muslera
hamit ched semih telles
melo yekta
bruma emre yasin
burak

Şu kazmalar ordusuna sırf aralarında Sneijder var diye katlanıp izliyorum maçları ama Sneijder yoksa ben de yokum. Bursa yarın şikecilerden puan alabilirse belki izlerim ama alamazsa yok arkadaş... Ben bu kepazeliğe daha fazla katlanamıyorum artık :red:

Hamza'da alsın Umut'unu, Burak'ını, Pandev'ini rahat rahat üçü bir arada çeksin. Ne hali varsa görsün...

Şu kazmalar ordusuna sırf aralarında Sneijder var diye katlanıp izliyorum maçları ama Sneijder yoksa ben de yokum. Bursa yarın şikecilerden puan alabilirse belki izlerim ama alamazsa yok arkadaş... Ben bu kepazeliğe daha fazla katlanamıyorum artık :red:

Hamza'da alsın Umut'unu, Burak'ını, Pandev'ini rahat rahat üçü bir arada çeksin. Ne hali varsa görsün...

Olur mu yahu deme öyle... Umut'u 10 numara oynatabilir Hamza hoca, bence kaçırmamalısın bunu...

Maestro Selçuk şov yapar, taraftarda mal gibi alkışlar. Selçuk Umut Olcan gibi dangalakları 90 dakika protesto edeceksin ki HH oynatmaya çekinsin

Bruma ile Yasin'li kanatlar, Pandev veya Buraktan birisi forvette, Emre arkalarinda, onun arkasinda'da Hamit'le Melo oynamasi lazim.

antep'te 2001 yılında İnter'e gideceğim diye Emre ile beraber takımı sabote eden Okan var.

Maçtan önce Okan Buruk alkışlanırsa bu maçı izlemem.

ortalama iki gol yiyen bu defansla antep maçı da garanti değil. en son ne zaman gol yemeden maç yaptık hatırlamıyorum.

Üst Alt