STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs

hamzaoğlu yasin biraz etkisiz oynadı diye sol öne olcanı koyar , bruma yine rezildi artık değiştireyim diye yerine emreyi koyacağına umutu koyar hem vedersona önlem almış olur

chedjouyu da oynatmak isterdi ama üst ön adale gitti onun zor yetişir gençler maçına bile

Son düzenleme:
Düşüncem daha rahat bir maç olacak, evde baskı olur ama deplasman öyle değil, hem açık oynayacaktır MİY, alan buluruz, stadyum'un %60 - 70'ini bizim taraftarlar dolduracaktır, gelirler Antep'ten Adana'dan filan.

Hafta ici 2 kere mac oynattılar, simdide 19:45 gibi saçma bir saat belirlemisler.

adamlar her türlü totemi yapıyor.

CEjB8PYVIAAXNRI.jpg:large

Sezon başından beri bu maçın o yeni statlarında yapılmasını istiyordum. 3 puan almamız için şansımız artar. Sneijder gibi futbolcular güzel statlarda daha coşkulu oynar. Ayrıca bayağı bir taraftar bekliyorum.

Adana'da bayagi bir Galatasarayli kitle var. Benim kuzen maca akin edecegiz diyordu gecenlerde. Umarim Akhisar macinda oldugu gibi büyük kisim Galatasarayli olur.

Sağ bekinde Güven oynayacak Mersin takiminin.Oradan işi bitiririz.Wellington'a dikkat.Sikinti çıkarsa bi tek ondan çıkar.

Üst Alt