STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs

Dikkat ederseniz biliç 3-4 haftadan beri Galatasarayı yenip şampiyon olacağız diyor. Bence bjk nin puan kyıplarının sebeplerinden biri bu kesinlikle. A be cahil sen akhisarı yeneme bizi yensen nolacak. Takımında aklına bizim maçı soktu kaç haftadan beri o yüzden ekstra motivasyonla oynayacaklar. Biz çok dikkat edip bulduğumuzu atmamız lazım. İnşallah hata yapmayız

Dikkat ederseniz biliç 3-4 haftadan beri Galatasarayı yenip şampiyon olacağız diyor. Bence bjk nin puan kyıplarının sebeplerinden biri bu kesinlikle. A be cahil sen akhisarı yeneme bizi yensen nolacak. Takımında aklına bizim maçı soktu kaç haftadan beri o yüzden ekstra motivasyonla oynayacaklar. Biz çok dikkat edip bulduğumuzu atmamız lazım. İnşallah hata yapmayız

Bana şimdiden desinler maç berabere bitecek kabul ediyor musun düşünmeden kabul ederim o kadar korkuyorum bu maçtan.Umarım Mersin yarın işi bitirir.

Yanlış anlaşılmasın Bjk süper değil,biz çok kötüyüz.

Bana şimdiden desinler maç berabere bitecek kabul ediyor musun düşünmeden kabul ederim o kadar korkuyorum bu maçtan.Umarım Mersin yarın işi bitirir.

Oyun olarak öyle gözüküyor haklısın fakat rakiplerimizin verdiği %100 lük pozisyonları biz vermiyoruz nazar değmesin. Mersinde çok verdik onu da zaten bekliyorduk

gtünden kan almaya geldik
çarşıya tecavüz etmeye geldik
beşiktaş ananı s... geldik beşiktaşşşş
kapalı tribünde karılar kızlar
şimdi saks. zamanı dişi kartallar
g.oğlanı çarşı duyuyor musun
ananı s.cek galatasaray
beşiktaş ananı s... geldik beşiktaşşşş
Ben bunu sonunu Beşiktaşş.k diye mırıldanıyorum alışkanlık oldu.

Biz kotuysek besiktas veya fener cok mu iyi. Bu adamlar en basta sampiyon olacak bir takimin yapmasi gereken basit takimlari yenemiyorlar. Iciniz rahat olsun, Cimbom son virajda sampiyonluk birakmaz. Insallah tur atacagiz bu macta.

Üst Alt