STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs

Bana şimdiden desinler maç berabere bitecek kabul ediyor musun düşünmeden kabul ederim o kadar korkuyorum bu maçtan.Umarım Mersin yarın işi bitirir.

Yanlış anlaşılmasın Bjk süper değil,biz çok kötüyüz.

Nesinden korkuyosun Sarper? Kötü falan değiliz. Bizim kurduğumuz baskıyı diğerleri beceremiyor bile...İstim üzerindeyiz. Koyar geçeriz.

Rahat yeneriz amma abarttınız şunları. Bizim yarı sahadan çıkartmadığımız Antep ten tonla pozisyon yediler. Bizim düzgün taktik ile çıkıp pozisyon yemediğimiz Akhisar farkı kaçırdı bunlara karşı.

Mersin ve gençlerden daha rahat geçer bnce hele bugün şikeciler puan kaybederse o rahatlıkla bu maçta şampiyonluk turunu atarız inşallah

Böyle oynarsak da olabilir.
Sneijder - Burak - Yasin

Hamit - Melo - Selçuk

Telles - Semih - Balta - Zabri

Muslera
Orta sahayi kontrol edebilecek bir ilk 11.

Selçuk yerine Emre'de olabilir.

herkes bize birşeyler söylemişte 2 kelamda kargalara birşey söyleyin son 2-3 maçtır heleki akhisar maçındaki kargalara 1 puan dahi verecegimizi düşünen varmı 50bin kişi önünde?

ben gencler macından daha rahatım kargalar kadar şişirilmiş takım yok bu ligte

Bu mallarin acigi belli. 3lu forvet yapiyorsun bruma burak yasin.

Sneijderi orta sahaya cekiyorsun o bolgeyi kalabalik yapiyorsun ve oyunu kendi yari sahanda kabul ediyorsun.

İnanilmaz derecede oyuncu kaciriyorlar kontraya cikmayi becerirsek macta 5 tane atmamamiz icin neden yok. Cok bos takim besiktas. Bu hafta ki maclarini izleyin dedigimi anlayacaksiniz.

Daha onundeki adama pas veremiyorlar anahtar kontratak.

Evren Göz@evrengoz 7 dk.7 dakika önce
Selçuk ve Chedjou'ya özel program uygulanacak. Beşiktaş maçına doğru yapılacak testlerin sonuçlarına göre durumları netlik kazanacak.

Hamit Altıntop'ta sıkıntı yok, Hamzaoğlu görev verirse kadroda yer almasına engel bir durum bulunmuyor.

Selçuk İnan'ın normal durumda iyileşme süresi 10-15 gün fakat sağlık heyeti tecrübeli oyuncuyu yetiştirmek için yoğun çaba sarfediyor.

Evren Göz@evrengoz 6 dk.6 dakika önce
Chedjou düz koşulara daha yeni başladı ama güçlü oyuncu. Beşiktaş maçında takım arkadaşlarını yalnız bırakmak istemeyecektir.

Hamit'te sıkıntı olmaması güzel.Selçuk'u arayacağımızı zannetmiyorum.Yedekte Emre bulunmalı.

Hamza Hoca yönetiminde kaybettigimiz maclar:
Genclerbirligi
Bursa
FB
Basaksehir
Trabzon

Gencler'i saymazsak hep puan tablosunda üst siralarda olan takimlara puan kaybetmisiz.

Üst Alt