STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim

---------------Muslera--------------
Tarık------Chedjou---Semih-----Hakan
Hamit------Melo----Sneijder-----Olcan
----------Burak------Pandev---------
çok ofansif bir kadro ama gerçek Galatasaray oyunun sergileneceği nadir kadrolardan birisi bu olur.

Çıkacak kadro belli. Erciyes maçından bir tek Yasin'in yerine Hamit'i oynatır o kadar. Yine Sneijder ön libero, Selçuk forvete yakın olur. Maçtan sonra da büyük ihtimal kovulabilir.

Muslera
Tarik Ched Semih Telles
Hamit Melo Selçuk Olcan
Sneijder
Burak

Gecen mactan once bu kadronun aynısını istiyordum, cok benzeriyle cikip, mac icinde de bir sure bu kadroya dondu. Bu sefer maca komple bu kadroyla baslamaliyiz. Elimizde ki en iyi bekler bunlar, Sneijder en verimli bölgesinde, orta saha üstünlüğünü komple ele alabileceğimiz bir sistemdir bu. Umarim hoca sürpriz aramaz, beraberlik kurtarmaz onu soylemek lazim.

4-4-2 gibi ofansif bir dizilimle oynanması lazım ve boğucu bir takım olmak lazım,Burak tek forvet olarak yetersiz yanına Pandev eklemesi olmalı,kanatlarda sağ kanadı Olcana sol kanadı Sneijdere emanet edip,ortasahaya Melo-Hamit şeklinde çıkılabilir.(Maçın gidişatına göre ortada Melo-Sneijder kanatlarda Hamit-Olcan şeklinde olabilir.)defansta ise en çok solda açık veriyor takım orayada savunması daha sağlam olan Balta geçer.Selçuk ise bu formuyla kulübeye gitmeli.Yedektede Umut-Bruma-Dzemaili ve Selçuk gibi silahlar olur.

Burak hücumda cok yalniz kalabilir. Yanina Pandev´i koymak lazim diye düsünüyorum.

Fenerbahce´nin de birsey oynadigi yok. O kadar cekinmemek lazim.

Olcan mutlaka oynamali zaten.

________________________Muslera_______________________

_____Tarik_________Semih________Chedjou_________Hakan_______

____________________Melo_____Selcuk_____________________

_________Olcan_________Sneijder___________Pandev_________

_______________________Burak_______________________

Yedekler: Sinan, Gökhan, Veysel, Hamit, Dzemaili, Bruma, Umut

Bekir'in sakatligi bir yandan da kotu oldu.Sakatlanmasaydi Diego sınıra takilmayacakti.Simdi Diego'nun yerine Selcuk'u koyup beraberlige oynarlar.

Olcan, kendisini Trabzonspora, oradan bize ve Milli Takıma taşıyan performansını sol kanat oyuncusu olarak göstermiş bir futbolcu. Sağ kanatta benimde beklediğim etkinliği ortaya koyamadı bir türlü...

Sol kanatta oynarken dışa çalım ve hızıyla çok sık sıfıra inip etkili oluyor ve sıkça şut şansı da yakalayabiliyorken, sağ kanatta içe katedip ara pası ve şut denemeleri beklendiği ölçüde verimli olamadı...Sol kanatta görmek isterim...

"Milli takımlarıyla kampta olan Selçuk İnan, Olcan Adın, Semih Kaya, Tarık Çamdal, Umut Bulut, Alperen Uysal, Emre Can Coşkun, Wesley Sneijder, Fernando Muslera, Blerim Djemaili ve Bruma antrenmana katılmadı.

Aurelien Chedjou, Felipe Melo ve Hakan Balta salonda özel çalışırken Burak Yılmaz günü tedavi olarak geçirdi."

Bruma milli takıma alınmamıştı diye hatırlıyorum.Resmi site niye milli takımda diyor.

"Milli takımlarıyla kampta olan Selçuk İnan, Olcan Adın, Semih Kaya, Tarık Çamdal, Umut Bulut, Alperen Uysal, Emre Can Coşkun, Wesley Sneijder, Fernando Muslera, Blerim Djemaili ve Bruma antrenmana katılmadı.

Aurelien Chedjou, Felipe Melo ve Hakan Balta salonda özel çalışırken Burak Yılmaz günü tedavi olarak geçirdi."

Bruma milli takıma alınmamıştı diye hatırlıyorum.Resmi site niye milli takımda diyor.

u20 ye çağırmışlar ordada sakatlanmış hatta haberde çaprazı koptu filan yazıyor ki yalan olmasını umuyoruz

[video=youtube;LJIwYpHucXM]https://www.youtube.com/watch?v=LJIwYpHucXM[/video]

Bu maci kazanmamiz icin bu sarkiyi paylasmanin zaruriyetini gordugum gibi onem teskil ettiginin farkina vardim

Match-fixerlari fix etme dilegiyle...:k19:

Üst Alt