STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim

Bu ultrAslan ergenleri sahamizin kapanmasina neden olmaz yine insallah. Protestolarini yediklerim. Bakalim gelecekler mi.

Aykut geldi aklima Alex'i forvete,Bienvenu'yu sag aciga koymustu.Onceki hafta gol atan Stoch'un yerine Caner'i oynatmisti.Selcuk ve Bilica da 11deydi.Kendi eliyle maci bize vermisti 3-1lik macta

Bu macta Ismail'den de degisik seyler bekliyorum.Umarim cins bir kadro cikarir

İzlemeyeceğim oldukça dandik bir maç, her sene ki klasik senaryo olacak.

Caner-GG fln hakemlere saldıracak ama TV'ler de Melo konuşulacak.

Aykut geldi aklima Alex'i forvete,Bienvenu'yu sag aciga koymustu.Onceki hafta gol atan Stoch'un yerine Caner'i oynatmisti.Selcuk ve Bilica da 11deydi.Kendi eliyle maci bize vermisti 3-1lik macta

Bu macta Ismail'den de degisik seyler bekliyorum.Umarim cins bir kadro cikarir

7-8e gitmesi gereken bir maçtı, maçtan sonra üzülmüştüm fark olmadığı için.

-----------------Muslera--------------
Tarık-------Chedjou--Semih------Hakan
Hamit------Melo-----Selçuk-------Olcan
----------------Sneijder---------------
----------------Pandev----------------
Bruma ve Burak sakat galiba,onlar olmazsa bu kadro en uygunu olabilir,Yasin ve Telleste çok etkisizdi geçen hafta onlarda kesik yemeli.

Balta oynasın abi bu maçta bekte. Herif Fenere karşı çok iyi oynuyor. Kuyta göre tam zaten dengeli olur. En büyük sevincim Hamit. Beni çok heyecanlandırmaya başladı. Tam ümidi kesmiştim ki 2 maçtada ben burdayım dedi

-----------------Muslera--------------
Tarık-------Chedjou--Semih------Hakan
Hamit------Melo-----Selçuk-------Olcan
----------------Sneijder---------------
----------------Pandev----------------
Bruma ve Burak sakat galiba,onlar olmazsa bu kadro en uygunu olabilir,Yasin ve Telleste çok etkisizdi geçen hafta onlarda kesik yemeli.
cedçu yerine koray, selçuk yerine hamit, hamit yerine bruma :k19:

Üst Alt