STSL 15/16 H:13 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | M.S | 30 Kasım - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:13 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | M.S | 30 Kasım

Kısmetli dediğimiz maç sayısı 3-4'ü geçmez.Çoğunda kadro kalitesi olarak iyilerdi zaten.Son yıllarda da öyle ballılar falan diyebileceğimiz maç yok.Fener balını ben uzun süredir göremiyorum derbilerde.İçerde olsun dışarda olsun fark etmez.Bizim kuruntularımız bence bunlar.

gecen sezonu gecersek normalde sampiyon oldugumuz sezonlara bakılırsa adam gibi oynayıp kazanmısız.

bunlar kadar gt bala gol ile maç kazandıgımız olmamıştır.

fb en bktan sezonunda bile bir sekil sampiyonluk yarısının icinde oluyor.

keza uzatmalarda bunlar kadar gol atan baska bir takım hatırlamıyom. yada fb'nin 90'da gol yeyip puan bıraktıgı bir maç ??

Şikeciler top mop oynamıyor ama bizden çok daha iyi savunma yapıyorlar stoperleri bizimkiler kadar geriye çekilerek oynamıyor. Forvetler ve stoperler arasındaki mesafeyi kısa tutuyorlar.

gecen sezonu gecersek normalde sampiyon oldugumuz sezonlara bakılırsa adam gibi oynayıp kazanmısız.

bunlar kadar gt bala gol ile maç kazandıgımız olmamıştır.

fb en bktan sezonunda bile bir sekil sampiyonluk yarısının icinde oluyor.

keza uzatmalarda bunlar kadar gol atan baska bir takım hatırlamıyom. yada fb'nin 90'da gol yeyip puan bıraktıgı bir maç ??

Geçen yıl derbide Sneijder. :D Akhisar attı son dakikada,Gençler attı son dakikada geçen yıl.

Size Fb'nin neden Kadıköy'de doğru düzgün yenilmediğinin nedenini söylüyorum.

Tamam kendi seçtikleri oyuncu profili ile alakalı. Takımda en az 3-4 kişi lider karakterli , sahiplenen tipler. Birde bizim kız gibi oyunculara bak....

Selçuk galan kaptansa bendende komutan olur.

ben tam göremedim orda kural hatasımı var bana mı öle geldi. aykut orda topu kornere atmıyormu ? fener taç kullandı ama yanlış mı gördüm acaba ben ?

Vallah ligde en az gol yiyen takim sampiyon olur, bu da Fenerbahce yani yapacak birsey yok.

Bizim gibi amator degil adamlar giden gelenden 3-4 yemiyorlar..

Size Fb'nin neden Kadıköy'de doğru düzgün yenilmediğinin nedenini söylüyorum.

Tamam kendi seçtikleri oyuncu profili ile alakalı. Takımda en az 3-4 kişi lider karakterli , sahiplenen tipler. Birde bizim kız gibi oyunculara bak....

Selçuk galan kaptansa bendende komutan olur.

Iste tam da bu yüzden felipe melo gitmemeliydi. Ama forum daki sevgi pitirciklari "ayyy cok cirkef yaaa" diye sizlayip duruyordu. Simdi bu konuda giklari cikmiyor.

Allahin sopasi yok iste.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt