STSL 15/16 H:18 | Galatasaray 3-1 Sivasspor | M.S | 16 Ocak - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:18 | Galatasaray 3-1 Sivasspor | M.S | 16 Ocak

O satılmış ultra bilmem nelerin şerefine tüküreyim ben! Kaç para alıyorsunuz lan şerefsizler! Haysiyetsizler resmen orada burak denen soysuza tepki gösteren gerçek taraftarı sindirip burak lehine dakikalarca tezahürat yaptı. Tam o tezahüratın üzerine sivas golü geldi resmen sevindim o gole. Allah sizin belanızı versin. Bu forumda da varsa eğer o ultra satılmışlardan onların da şerefine tüküreyim!!

burak karşı karşıya net 3 gol kaçırdı.selçugun pasındaki aptiliği de var...beyler forvet önemli futbolda.
buragın yerine başkası olsa o golleri atar,maç rahat 5-6 olurdu.

Bu gece selcuk-burak cifti benim icin tamamen bitmisti. Selcuk'a laf etmiyordum cunku bu sezon cok iyiydi ama o kanka sevdasi yuzunden karakterinin zayif olduguna kanaat getirdim.

Burak bu takimin kanseridir. Yaninda kim varsa gitmeli.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semih ile Olcan ı da yaz o listeye. Resmen sabote ediyorlar takımı onların keyfi kaçmasın diye bizim uykularımız kaçıyor.

Burak gitmeli solda carole oynamalaı denayer hava toplarında ezildi...olcan düzelmiş..3 adam daha lazım 2 forvet bir kanat yada bir forvet biri gol atabilen 2 kanat

Denayer mi hava toplarinda ezildi??

Haha saka olmali. Adam tum hava toplarini aldi.

Ben de mac boyu herife ovgu yagdirmiyim da nazarim degmesin dedim . Adam bu macin acik ara en iyisi idi.

Üst Alt