STSL 15/16 H:18 | Galatasaray 3-1 Sivasspor | M.S | 16 Ocak - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:18 | Galatasaray 3-1 Sivasspor | M.S | 16 Ocak

Ahmet Çakar kadar boş futbol adamı yok diyeceğim ama denizde kum kadar var Türkiye'de maalesef.
Ne diye takip etmişim twitter'da anlamadım. Blockla gitsin sözde doktoru

Deneyar cok iyidi..
Burak sabri yasin felan bildigimiz gibi..
Donk cok iyi yer tutuyor ikinci yarinin ilk 20 dk si cok etkili oldu,katki verecektir takima..
Son olarakta forvet forvet forvet...

sneijder burak fizik ve moral olarak iyi değilken çok önemli bir galibiyet haftaya dep. osmanlıyı yendiğimizde kuşların bacakları titrer..daha linnes girecek bu takıma 2 transferle coşacağız..karartmayın enseyi oyunun kötülüğünden dem vurmayın en kötü halimizde bile yürüye yürüye yendik keyfini çıkarın..

penaltı verilmese evindeki maçta anadolu takımını yenemiyorsun. bu futbolla deplasmanda ne yapacak takım bilmiyorum valla. onuda geçtim derbi kazanamayız biz asla

Galatasaray sosyal medyası çok salakça bir politika izliyor. Taraftara laf atmak nedir? Biz yoksak siz kimsiniz yahu? Bu nedir sürekli bi karalama. Ben para harcayıp kombine alıyorsam güzel birşeyler görmek isterim. Bozuk peynirleri müşteiye yedirip bu kötü diyince sen ne anlarsın gibi triplere giremez kulüp.

Haddini bilmeleri lazım. Tribünler dolmuyor. Proje üretceklerine hala laf atıyorlar taraftara. Ua gibi çapulcu topluluğunu gs'lı sanıyorlar galiba ?

Üst Alt