STSL 15/16 H:22 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 21 Şubat - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:22 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 21 Şubat

Yabanci hakem diyorsunuz, sanki yabanci hakem bu ortamda barinabilir. Ulan yillarca bizi avrupada katleden, zaten o über yabanci hakemler. Birde bu ortamda nasil mac yönetecekler aceba... Anadolu kulüpleri bir yandan olsa da, verdigin her karardan sonra TFF önünde horozlanan üc tane kulüp var. Oyuncular zerre saygi göstermiyor, devamli surroundingediyorlar hakemler, elliyorlar. Her birine sari gösterecegine, bir tanesine zar zor verebiliyorsun. Kirmiziyi cikarinca, maci katletmis oluyorsun, isini yaptirmiyorlar...

Ayni NBA´deki gibi dokunulmazlik vermeden, burada olaylar cözülmeyecek. Oyuncular maci birakip, hakeme yürümeye cok fazla aliskinlar... NBA´de biraz üzerine gidince, hakem nasil tepki veriyor... Orada yaklasik, dostca ellemek bile riskli. Burada herkes dokunuyor istedigi gibi hakeme.

Rookie Mehmet Okur Gets T'd Up - YouTub

Bir süre sonra avrupada hakemlere normal bir sekilde davranan yabanci oyuncular , burada ayni sekilde hakemlere karsi agresiflesmeye basliyor. Sonra git hatasiz mac yönet.

Son düzenleme:
Bu karisiklikta Fener sikeyi alenen yapar artik. Gundeme gelince bu mac ornek verilir gecistirilir.

Ciddi imaj kaybettik serefsiz Umut sayesinde.

sabri onumuzdeki senenin kontratini ayarlamaya calisiyor.

su aciklamalarin amatorlugune bakarmisin arkadas.

bir an once defolup gitmen dilegiyle.

Sabri su an LIGTV'de zekasini cok iyi ispatliyor.

Basin niye benim parami konusuyor, anlamiyorum, haksizlik yapiliyor, hic diger oyuncularin parasi konusulmuyor diyor.

Pardon?

Nasil konusulmuyormus, birde belki yeteneginden dolayi paran elestiriliyor? Adam agir zekasiz lan.

Sabri konusurken nerdeyse orturdugum sandelyeyi TV´ye firlatiyordum. Ulan yeter lan... 20 sene lan... Ulan, ne hayrin var bu takima 20 senedir, birde pahali rabalara binebiliyorsun.

Üst Alt