STSL 15/16 H:25 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 13 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:25 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 13 Mart

Fener maçı da o sezonki Fener maçı gibi olmasın da.

O rezil kadro bile Fb'yi yeniyordu. 2 orta ile maçı kazandılar. Fizik olarakta kondisyon sorunu vardı o maç. Tribünler aşırı gaz vermişti tabi. Üstüne Kazım'ın intikam alma işi vardı. O gazla ilk yarı baya iyi oynadık.

Aynısı 2013-14 içinde geçerli. O maça kadar 6-7 maç falan galibiyet alamamıştı takım. Fenerbahçe ise 10-13 civarı farkla öndeydi. Passoligsiz son derbiydi ve tribünler doluydu. Hem tribün,hem Melo sayesinde bir şekilde yendik. 90 dakikanın 60 dakikası kavgaydı zaten o maçın.

Iki denk takimin maci. Saha avantaji genclerde oldugu icin ya gencler kazanir yada berabere biter.

Son düzenleme:
ulan Bize verdim, tab'i degistirdim bakayim bi haberlere dedim : son dakika sneijder sakatlandi. Lan ne bahtsiz bir insanim

sneijder olmadığında gol bulmakta çok zorlanıyoruz, sneijder olsa kg var bankolar bankosu olurdu, her türlü gol atıyoruz sneijder olunca. e bu defans ile kalede 10 tane muslera olsa gol yiyoruz.

Üst Alt